قرعه کشی سایپا برای ۲ محصول کوییک s و ساینا s اعلام شد و متقاضیان تا روز چهارشنبه (5 شهریور) فرصت دارند وجه خود را پرداخت کنند.

به گزارش برات نیوز، قرعه‌کشی ششمین طرح عرضه محصولات سایپا در سال ۹۹ روز (شنبه ۱ شهریورماه) با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی و رسانه‌ها انجام شد.

اسامی برندگان پس از تایید نهاد‌های نظارتی و تخصیص به نمایندگی‌ها، ظهر یکشنبه از طریق این شرکت اطلاع‌رسانی شد.

بر اساس این گزارش، پس از اعلام نتايج قرعه‌كشي سایپا ، منتخبین مي بايست ظرف 72 ساعت نسبت به واريز وجه پيش پرداخت قيمت خودرو به صورت علي‌الحساب اقدام کنند.

بعد از واریز وجه پیش پرداخت، امکان انتخاب زمان تحویل ، رنگ خودرو و نمایندگی محل تحویل در سایت میسر خواهد شد.

در این طرح که دو خودرو کوییک. اس و ساینا. اس عرضه شده بود، در مجموع ۸۸ هزار و ۲۶۷ نفر ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد ۸۷ هزار و ۵۲۸ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.

در قرعه‌كشي سایپا ، چهار هزار و ۸۴۵ نفر انتخاب شدند و دو هزار و ۴۲۳ نفر (معادل ۵۰ درصد برندگان قرعه‌کشی)، هم به عنوان رزرو انتخاب شدند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

در این طرح برای خودرو کوییک. اس ۵۹ هزار و ۵۶۳ نفر ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد هزار و ۵۸۶ نفر به عنوان برنده قرعه‌کشی و ۷۹۳ نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب شدند.

گفتنی است در صورتیکه متقاضی خرید خودرو در قرعه کشی طرح پیش فروش اخیر ایران خودرو منتخب گردند ، از لیست متقاضیان خرید پیش فروش سایپا حذف خواهند شد.

همچنین در صورتيكه مشتري حداكثر 3 ماه پس از تاريخ تحويل خودرو براي سرويس اوليه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند كارت گارانتي خودرو غيرفعال خواهد شد.

در مراجعه مشتریان به نمایندگیهای مجاز گروه خودرو سازی سایپا ، پیمایش (کارکرد ) حداقل 1000 کیلومتر خودرو الزامی می باشد.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *