ثبت‌نام ششمین مرحله از فروش فوق‌العاده گروه خودروسازی ایران‌خودرو با عرضه سه محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و سمند LX با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه از صبح امروز آغاز شد.

به گزارش برات‌نیوز،  فروش فوق‌ العاده 3 محصول ایران خودرو از امروز یکشنبه 11 آبان 99 به مدت سه روز تا سه شنبه 13 آبان 99 ادامه خواهد داشت.

ایران‌خودرو اعلام کرده است که در این طرح سه محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و سمند LX با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز عرضه خواهند شد.

طبق سنت همیشگی طرح فوش فوق‌العاده این شرکت خودروسازی، منتخبان قرعه کشی 3 محصول ایران خودرو از میان متقاضیان واجد شرایط حداکثر سه روز بعد از پایان مهلت ثبت‌نام قرعه‌کشی خواهد شد.

شرایط اختصاصی قرعه کشی 3 محصول ایران خودرو 

ازجمله شرایطی که برای تخصیص خودرو به متقاضیان قرعه کشی 3 محصول ایران خودرو تعیین شده است می‌توان اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا نبودن پلاک فعال شخص متقاضی، دارا بودن گواهینامه، فاصله دست‌کم ۴۸ ماه از آخرین زمان ثبت‌نام یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا و تعلق شماره حساب و شماره تماس به شخص متقاضی را نام برد. این محدودیت‌ها به منظور توزیع خودرو میان مشتریان واقعی درنظر گرفته شده‌اند.

بیشتر بخوانید: معرفی برندگان مرحله پنجم ایران خودرو

لازم به ذکر است که عدم مراجعه به شبکه خدمات پس‌از فروش با گذشت سه ماه از تحویل خودرو سبب ابطال گارانتی خودرو خواهد شد.

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت esale.ikco.ir جهت ثبت‌نام در این طرح اقدام کنند.

قرعه کشی این مرحله از فروش با حضور نهادهای نظارتی انجام خواهد شد. اسامی افراد منتخب از طریق سایت فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو و همچنین از طریق پیامک اعلام خواهد شد.

متقاضیان منتخب پنج روز مهلت دارند تا وجه کامل خودرو را واریز کرده و از این طریق ثبت‌نام خود را نهایی کنند.

ذکر این نکته الزامی‌ست که شرکت ایران‌خودرو این امکان را فراهم کرده است که متقاضیان منتخب دوره‌های قبل که موفق به واریز وجه نشده‌اند، مجددا برای ثبت‌نام در طرح جدید اقدام کنند.

افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو

بر اساس این گزارش، در هفته‌ای که گذشت، شورای رقابت مجوز افزایش قیمت خودرو را صادر کرد.

بر همین اساس شرکت خودروسازی ایران‌خودرو این افزایش قیمت را برروی محصولات جدید خود لحاظ کرده است.

این درحالی‌ست که گروه خودروسازی سایپا از همان هفته گذشته افزایش قیمت را برای محصولاتش لحاظ کرده بود.

شرکت ایران‌خودرو در مرحله پنجم فروش فوق‌العاده خود سمند ال ایکس را با قیمت ۹۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان عرضه کرد، درحالی‌که در لیست جدید این خودرو ۱۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت خواهد داشت.

همچنین پژو پارس بنزینی در مرحله قبل با قیمت ۹۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش رسید که قیمت جدید آن ۱۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گزارش شده است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *