تکنولوژیویدئو

قفل آب ساعت هوشمند اپل

قفل آب ساعت هوشمند اپل

بیشتر قسمت‌های ساعت هوشمند اپل یا همان اپل واچ غیر قابل نفوذ هستند تا از سوختن بلندگوها جلوگیری به عمل آید. در واقع، بلندگوها همان مکان‌هایی هستند که از آنجا آب وارد ساعت می‌شود اما شرکت اپل این مشکل را نیز برطرف کرده است. برای افرادی که اطلاع ندارند باید بگوییم که قابلیتی به نام قفل آب ساعت هوشمند اپل یا «Water Lock» وجود دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا صفحه نمایش ساعت هوشمند خود را وقتی در حال شنا کردن هستند، قفل کنند. این ویژگی از ورود آب به داخل ساعت و صدمه زدن به صفحه نمایش آن جلوگیری می‌کند. با برات نیوز همراه باشید.

قابلیت قفل آب ساعت هوشمند اپل
قابلیت قفل آب ساعت هوشمند اپل

وقتی شنا کردن کاربر به پایان رسید، او می‌تواند ویژگی قفل آب ساعت هوشمند را غیرفعال سازد و در این حالت، ساعت صدایی را تولید می‌کند که بر اساس لرزش بلندگوها، آب باقیمانده در ساعت به بیرون پرتاب می‌شود. در یک ویدئوی جدید آپلود شده توسط Slow MO Guys، این قابلیت و نحوه‌ی پرتاب آب از نمای بسیار نزدیک و به صورت بسیار اسلوموشن به نمایش گذاشته شده است.

نتیجه‌ی کار یک ویدئوی بسیار خلاقانه و خیره‌کننده است، خصوصاً وقتی از نمای نزدیک دیده می‌شود. دلیل آن این است که اگر بخواهید از نمای معمولی به آن نگاه کنید، اینگونه به نظر می‌رسد که ساعت هوشمند اپل قطراتی از آب را به بیرون پرتاب می‌کند اما وقتی از نمای بسیار نزدیک و به صورت اسلوموشن یا صحنه آهسته به نمایش درمی‌آید، در واقع یک شاهکار مهندسی است. این ویدئو همچنین لرزش بلندگوها به سمت جلو و عقب را نشان می‌دهد که همین موجب پرتاب قطرات آب به بیرون می‌شود.

اگر چند دقیقه وقت اضافی دارید، حتماً این ویدئو را تماشا کنید. مطمئن باشید که ارزش تماشا کردن را دارد.

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید