1. خانه
  2. فناوری
  3. موبایل
  4. شاید قیمت سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ شما را شگفت زده کند
موبایل

شاید قیمت سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ شما را شگفت زده کند

شاید قیمت سامسونگ گلکسی نوت 20 شما را شگفت زده کند

قیمت گوشی‌های همراه در طول سالیان اخیر افزایش چشمگیری داشته است. به طوری که دیگر دیدن یک گوشی پرچمدار با قیمت ۱۰۰۰ دلاری، چندان باعث شگفتی نخواهد شد. با این حال، خبرهای خوبی راجع به قیمت نهایی گوشی سامسونگ گلکسی نوت 20 به گوش می‌رسد. طبق شایعات منتشر شده که در این مطلب برات نیوز به آن‌ها می‌پردازیم، به نظر می‌رسد که این گوشی ارزان‌تر از گلکسی نوت ۱۰ خواهد بود.

برای اینکه دید بهتری نسبت به این موضوع پیدا کنید، باید بگوییم که قیمت بالاترین مدل گلکسی نوت ۱۰، یعنی نوت ۱۰ پلاس، یک و نیم میلیون وون کره معادل ۱۲۵۰ دلار بود. اگر شایعات درست باشند، قیمت سامسونگ گلکسی نوت 20 که بالاترین مدل این سری خواهد بود، احتمالا قیمتی ۱/۴۵ میلیون وونی معادل ۱۲۱۰ دلار آمریکا خواهد داشت.

قیمت سامسونگ گلکسی نوت 20
گلکسی نوت ۲۰ به زودی به صورت رسمی معرفی خواهد شد

شاید این تفاوت قیمت بسیار ناچیز باشد، ولی اهمیت آن در نکته دیگری نهفته است. از آنجا که همه ما به این عادت کرده‌ایم که قیمت‌ها همیشه با روند افزایشی همره باشند، اینکه مدل جدید یک گوشی همراه با قیمتی برابر یا حتی کمتر از نسل قبلی خود به بازار عرضه می‌شود، می‌تواند نشانه خوبی باشد. به هر حال، همین که قیمت‌ها مرتبا با افزایش روبرو نشوند هم می‌تواند امیدوارکننده باشد.

البته قیمت گذاری محصولات سامسونگ با واحد پول این کشور، یعنی وون، انجام می‌گیرد. بنابراین معادل سازی آن با ارزهای دیگر، می‌تواند تفاوت‌هایی را در قیمت نهایی آن به وجود بیاورد. احتمالا در آینده نزدیک، خبرها و جزئیات بیشتری از جمله قیمت سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ خواهیم شنید؛ چرا که به تازگی اعلام شده است که مراسم رونمایی از محصولات جدید سامسونگ در تاریخ ۵ آگوست سال جاری، برگزار خواهد شد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست