قیمت سکه و طلا در بازر امروز (چهارشنبه) همچنان بدون توجه به بازار ارز در حال پیشرفت قیمت است و قیمت سکه تمام بهار آزادی وارد کانال ۱۴ میلیون تومانی شد.

به گزارش برات نیوز، امروز (نهم مهر) با وجود آنکه قیمت ارز و طلای جهانی نوسان قابل توجهی را مشاهده نکرد، رکوردهای قیمتی جدیدی را به ثبت رساند.

بر این اساس سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در ساعت ۱۳ و ۴۵ دقیقه امروز با ۴۰۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، به بهای ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در حال معامله است، اما قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم در قیمت روز گذشته به ارزش ۱۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

همچنین نیم سکه به بهای هفت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت چهار میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه یک گرمی نیز به ارزش دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد.

بیشتر بخوانید: طلا ارزان و سکه گران شد

علاوه بر این در بازار طلا نیز امروز بهای یک گرم طلای خام ۱۸ عیار به ارزش یک میلیون و ۳۱۳ هزار تومان فروخته شد و هر مثقال طلا نیز رقم پنج میلیون و ۶۸۸ هزار تومان را ثبت کرد که به ترتیب شاهد افزایش قیمت ۲۹ هزار تومانی و نیز۱۲۲ هزار تومانی هستند.

قیمت انس جهان امروز بدون تغییر نسبت با روز گذشته، به قیمت یک هزار و ۸۸۴ دلار معامله شد.

فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر را افزایش چشم‌گیر قیمت ارز می‌دانند و می‌گویند: از روزهای گذشته تقاضا برای خرید طلای خام و سکه در بازار افزایش یافته و همین امر موجب افزایش حباب سکه شده است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *