به دنبال ایجاد آرامش نسبی بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دربازار و کاهش روزانه قیمت دلار، چندروزی است که دلار در کانال 26 هزار تومان نوسان دارد و در این کانال ماندگار شده است .

به گزارش برات نیوز، قیمت هر اسکناس دلار آمریکا، امروز شنبه ۲۴ آبان ماه جاری در صرافی‌های بانکی با حفظ کانال ۲۶ هزار تومانی به رقم ۲۶ هزار و ۹۵۰ تومان معامله شد.

هم اکنون قیمت فروش دلار در صرافی ها با افزایش نسبت به قیمت های پایانی روز کاری قبل 26 هزار و 950 تومان است.

همچنین قیمت خرید دلار نیز با اختلاف 1000 تومانی نسبت به قیمت فروش دلار ، 25 هزار و 950 تومان تعیین شده است.

یورور در کانال 30 هزار

همچنین قیمت هر اسکناس یورو در صرافی‌های بانکی برای خرید ۳۰ هزار و ۸۷۰ تومان و برای فروش ۳۱ هزار و ۸۷۰ تومان تعیین شد.

در سامانه سنا نیز در روز معاملاتی گذشته (پنجشنبه) هر دلار با نرخ میانگین ۲۶ هزار و ۳۳۸ تومان و هر یورو با نرخ ۳۰ هزار و ۶۱۳ تومان معامله شد.

بیشتر بخوانید: دلار به کانال 22 هزا تومان رسید

علاوه بر این، در سامانه نیما نیز در روز معاملاتی گذشته (پنجشنبه) حواله یورو با میانگین قیمت ۳۱ هزار و ۲۲۲ تومان و برای حواله دلار ۲۵ هزار و ۳۲۵ تومان اعلام شد.

قیمت فروش دلار در سامانه نیما

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسان بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

اگرچه در اوایل آبان قیمت فروش دلار به بیش از ۳۰ هزار تومان رسید اما از اواسط آبان و با آغاز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سیر نزولی قیمت ها آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

 به طوری که قیمت فروش دلار از ۳۰ هزار تومان در ۱۴ آبان ماه به ۲۶ هزار و ۹۵۰ تومان در ظهر امروز رسیده است .

آرامش نسبی حاکم دربازار طلا و سکه

همچنین امروز شنبه 24 آبان ماه جاری قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۱۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 12 میلیون  و 600 هزار است.

 در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 7 میلیون و 250 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 4 میلیون و 800 هزار تومان و سکه گرمی 2 میلیون و 700 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و 217 هزار تومان، قیمت طلای 24 عیار در هر گرم یک‌میلیون و 625 هزار تومان و هر مثقال طلا 5 میلیون و 275 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *