توشیبا رسما از تجارت لپ تاپ خارج شد و این خبر به این معناست که این شرکت بزرگ دیگر در زمینه تولید لپ تاپ فعالیت نخواهد کرد. در ادامه با برات نیوز همراه باشید.

امروزه سازندگان لپ تاپ بسیاری در بازار وجود دارند، اما به نظر می‌رسد که اکنون می‌توانیم توشیبا را از این لیست خارج کنیم چرا که این شرکت بی سر و صدا اعلام کرده است که آنها از تجارت لپ تاپ خارج می‌شوند. این شرکت فاش كرده است كه آنها كل سهام باقیمانده خود را در تجارت شخصی خود به شارپ منتقل كرده‌اند.

اگر اخبار را دنبال کرده باشید، خروج توشیبا واقعاً تعجب آور نخواهد بود. در سال ۲۰۱۸، این شرکت ۸۰.۱٪ از تجارت شخصی کامپیوتر خود را به شارپ فروخته بود و اکنون به نظر می‌رسد که شارپ تقریباً صاحب تمام آن است در حالی که توشیبا فروش کامل لپ تاپ‌ها را متوقف می‌کند.

لپ های توشیبا
لپ های توشیبا از رده خارج می‌شوند

شارپ در حال حاضر لپ تاپ‌هایی را با نام Dynabook به فروش می‌رساند، اما این لپ تاپ دقیقا یک برند اصلی نیست که برای بسیاری از افراد شناخته شده باشد. لپ تاپ‌های توشیبا نیز دقیقاً در مقایسه با سایر سازندگان لپ تاپ مانند اپل، دل، ایسوس و یا ایسر دقیقاً همان میزان جذابیت را نداشته‌اند، بنابراین همانطور که گفتیم تصمیم این شرکت برای خروج از تجارت لپ تاپ واقعاً خیلی شوکه کننده نیست.

با این حال، این شرکت بیش از ۳۰ سال است که در زمینه کامپیوتر فعالیت می‌کند، بنابراین برای کسانی که با کامپیوترهای توشیبا بزرگ شده‌اند، این اقدام توشیبا ممکن است برایشان کمی ناراحت کننده باشد.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *