1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. بیش از 3.5 میلیون نفر مالکیت سهام عدالت خود را دریافت کردند
اخبار اقتصادیبورسمنتخب سردبیر

بیش از 3.5 میلیون نفر مالکیت سهام عدالت خود را دریافت کردند

مالکیت سهام عدالت

علی آقامحمدی، رئیس گروه بررسی‌های اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری اعلام کرد تاکنون بیش از 3.5 میلیون نفر از دارندگان سهام عدالت به سایت مربوطه مراجعه کرده و وضعیت سهام عدالت خود را بررسی کردند. در واقع مالکیت سهام عدالت ۳٫۵ میلیون نفر مشخص شده است. با برات نیوز همراه باشید.

آقامحمدی در جریان مراسم راه‌اندازی پنجره واحد کسب‌وکار در اتاق بازرگانی تهران گفت موافقت‌های لازم جهت امکان واگذاری مدیریت سهام عدالت به صاحبان آن‌ها صورت گرفته و حدود 50 میلیون نفر از مردم به جمع سرمایه‌گذاران کشور اضافه شده‌اند. واگذاری سهام عدالت به صاحبان آن‌ها با ضریب نفوذ بیش از 70 درصد، گام مهمی بود که امیدواریم نتایج این تغییر دیده شود.

او همچنین افزود 3.5 میلیون نفری که به سایت سهام عدالت مراجعه و احراز مالکیت شده‌اند، در 36 شرکت فعال در بورس عضو شدند. او ضمن اشاره به راه‌اندازی پنجره واحد در اتاق بازرگانی گفت جدا از بحث راه‌اندازی این پنجره، بحث راه‌اندازی دادگاه تجاری نیز مطرح شده است که امید داریم این موضوع با همکاری قوه قضاییه به سرانجام برسد. وی خاطرنشان کرد اختلاف نظر در تجارت امری طبیعی‌ست و راه‌اندازی این دادگاه‌ها می‌تواند با سرعت و تخصص لازم، اختلاف نظرهای موجود را حل کند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست