آیفون 12 اپل در ماه‌های آینده معرفی خواهد شد و به لطف مجموعه‌ای از عکس‌ها از ماکت آیفون 12 ، ممکن است که تصور واضح‌تری از شکل ظاهری این گوشی در زندگی واقعی داشته باشیم. این تصاویر از HaAppelitism (انجمن طرفداران آیفون) گرفته شده‌اند و آنها ماکت‌هایی ساختگی هستند که به طور معمول توسط سازندگان قاب برای ساخت قاب این نوع گوشی‌ها استفاده می‌شوند.

این به آن معنی است که این نمونه‌های اولیه تولید شده یا لو رفته از یک کارخانه نیستند، بلکه بیشتر ماکت‌هایی هستند که احتمالا براساس افشا شدن این عکس‌ها است که در گذشته مشاهده کرده‌ایم. در بیشتر موارد، این عکس‌ها آنچه ما تاکنون شنیده‌ایم را تأیید می‌کنند و آن این است که اپل از طراحی آیفون ۴ برای آیفون 12 اپل استفاده می‌کند که ظاهراً دارای لبه‌های صاف در کناره‌های گوشی است.

عکس‌های آیفون 12 Dummy
تصاویر ماکت آیفون 12 لو رفت

این مدل در مقابل طراحی فعلی آیفون است که منحنی‌تر است. در گذشته بسیاری از طراحی آیفون ۴ اپل تعریف و تمجید کرده‌اند، حتی بعضی‌ها گفته‌اند که این می‌تواند بهترین طراحی این شرکت تا به امروز باشد. ما مطمئن نیستیم که این خبر فاش شده تاکنون چقدر دقیق بوده است، بنابراین اکنون نمی‌توان به درستی یا نادرستی آن تکیه کرد.

بیشتر بخوانید: قیمت آیفون بین ۱ تا ۳ میلیون افزایش یافت

انتظار می‌رود اپل به زودی آیفون را معرفی کند، اما این اتفاق به احتمال زیاد مانند همیشه در ماه سپتامبر اتفاق نخواهد افتاد. این شرکت در واقع رسماً تأیید کرده است که عرضه آیفون امسال می‌تواند کمی دیرتر از حد معمول انجام شود، جایی که شایعات حاکی از احتمال عرضه آن در ماه اکتبر است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *