ایرانخودرومنتخب سردبیر

رولزرویس یک ماکت هفده هزار دلاری از کولینان ساخت

ماکت هفده هزار دلاری رولزرویس

رولزرویس دست به ساخت ماکتی از SUV محبوبش، یعنی کولینان، با مقیاس 1:8 زده است. ماکت هفده هزار دلاری رولزرویس کاملا دست‌ساز بوده و برای ساخت آن به حدود 450 ساعت زمان نیاز است. این زمان تقریبا نصف زمانی‌ست که صرف ساخت خود کولینان می‌شود. با برات نیوز همراه باشید.

این ماکت هفده هزار دلاری رولزرویس تماما از همان موادی درست شده که در ساخت کولینان به کار رفته، مثل جنس مرغوب چوب تریم داخلی، جنس و دوخت ظریف صندلی‌ها و پشت‌سری‌ها. اگر در فکر سفارش این کولینان کوچک هستید، می‌توانید رنگ آن را از میان 40،000! رنگ استاندارد رولزرویس انتخاب کنید (حتی با مقداری پول بیشتر رنگ‌های سفارشی نیز قابل انتخابند) و همچنین برای تریم داخلی ماکت، می‌توانید یکی از 42 تریم استاندارد رولزرویس را برگزینید. لازم به گفتن نیست که رنگ بدنه ماکت و پولیش آن، تماما با دست انجام می‌شود.

تمام درها، پنجره‌ها، در موتور و در صندوق با یک ریموت کنترل باز و بسته می‌شوند و می‌توانید آنها را در هر حالتی که دوست دارید قرار دهید. همچنین با این ریموت کنترل می‌توانید نور چراغ‌های LED داخل و خارج ماکت را نیز کنترل کنید. این چراغ‌ها شامل چراغ‌های جلو و عقب، تمام لامپ‌های طرفین و پلاک، چراغ‌های داخل اتاق و صندوق می‌شود.

موتور غول‌پیکر و معروف دوازده سیلندر و 6/75 لیتری کولینان نیز در این ماکت کاملا شبیه‌سازی شده و زیر در موتور خودنمایی می‌کند. اما در کمال تاسف این موتور فقط نمایشی‌ست و روشن نمی‌شود!

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید