اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

هشدار وزارت راه به متقاضیان مسکن ملی

متقاضیان مسکن ملی

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران بر تکمیل و واریز هرچه سریعتر آورده ۴٠ میلیون تومانی متقاضیان مسکن ملی تهران تاکید کرد و گفت: عدم واریز وجه تا ٢۵ مرداد ٩٩ به عنوان انصراف، محسوب می‌شود.

به گزارش برات نیوز، خلیل محبت خواه، گفت: متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن حداکثر تا تاریخ ١۵ مرداد فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir نسبت به تکمیل مدارک خود از قسمت مشاهده درخواست، اقدام کنند.

وی تاکید کرد: عدم بارگذاری مدارک به منزله انصراف تلقی می‌شود.

محبت خواه اظهار داشت: آن دسته از متقاضیان تایید شده طرح اقدام ملی مسکن استان تهران که تا ٢۵ مرداد ٩٩ نسبت به واریز آورده اولیه به مبلغ ۴۰ میلیون تومان به حساب افتتاح شده نزد بانک مسکن اقدام نکنند، عدم واریز وجه به منزله انصراف، تلقی خواهد شد.

وی تاکید کرد: تاریخ ۲۵ مردادماه فرصت نهایی واریز وجه جهت متقاضیان اقدام ملی استان تهران اعلام شده است.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران تاکنون حدود ۶۰ هزار نفر در سطح استان برای طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند.

خلیل محبت‌خواه با تاکید بر اینکه سهم استان تهران در طرح اقدام ملی مسکن ۷۳ هزار واحد است، ادامه داد: نکته حائز اهمیت این است که تاکنون در مجموع یک هزار نفر از متقاضیان این طرح به افتتاح حساب اقدام کرده‌اند.

وی همچنین اظهار داشت: زمین 67 هزار واحد از این طرح در استان تهران آماده است و عزم جدی برای اجرای سریع آن وجود دارد.

وی در خصوص قیمت‌ها در طرح اقدام مسکن ملی نیز بیان کرد: پایه مناقصه با توجه به قیمت فولاد و مسکن بین متری ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تا ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بدون نصبیات خواهد بود.

محبت‌خواه تصریح کرد: قیمت تکمیل واحدهای مسکونی با نصبیات کمی بیشتر از این میزان است و با توجه به نرخ روز در نظر گرفته می‌شود.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید