1. خانه
  2. منتخب سردبیر
  3. محبوب ترین گوشی دنیا چیست؟
منتخب سردبیرموبایل

محبوب ترین گوشی دنیا چیست؟

محبوب‌ترین گوشی هوشمند

به نظر می‌رسد که شرکت اپل در عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند به یک فرمول کارساز رسیده باشد.‌ طبق آمار منتشر شده از Omdia، گفته می‌شود که آیفون ۱۱ که به تازگی عرضه شده، اکنون محبوب ترین گوشی دنیا است و از آیفون XR که در سال ۲۰۱۸ راهی بازار شد، پیشی گرفته است. معیار بررسی این عنوان، بر اساس تعداد گوشی فروخته شده در جهان بوده که در آن، آیفون ۱۱ توانسته تعداد ۱۹.۵ میلیون دستگاه را در سال ۲۰۲۰ در بازار به فروش برساند. در مقایسه با این عدد، آیفون XR در سال ۲۰۱۹ توانسته بود تعداد ۱۳.۶ میلیون دستگاه را در سراسر جهان بفروشد که در آن سال بالاترین آمار را به خود اختصاص داده بود. آیفون همچنین در بازار گوشی‌های هوشمند رقبای چندان سرسختی نداشته است. گوشی گلکسی A۵۱ به عنوان دومین گوشی هوشمند عرضه شده در جهان در سال ۲۰۲۰، فقط ۶.۸ میلیون دستگاه فروخته است که در مقایسه با میزان فروش آیفون ۱۱، شکست بزرگی محسوب می‌شود. به همین دلیل آیفون ۱۱ به راحتی محبوب ترین گوشی دنیا شده است.

محبوب ترین گوشی دنیا

همان‌طور که گفته شد، به نظر می‌رسد که اپل فرمول بسیار خوب و کارسازی در زمینه‌ی تولید گوشی‌های هوشمند در اختیار دارد. برای کسانی که چندان آشنایی ندارند، لازم به ذکر است که آیفون ۱۱ و آیفون XR از مدل‌های پایه‌ای در خط تولید آیفون استفاده می‌کنند و به همین جهت، دارای ویژگی‌های کم‌تر اما هزینه‌ی مقرون به صرفه‌تری هستند. در واقع این پارامتر، جزئی از فرمول برنده‌ی شرکت اپل در کسب عنوان محبوب ترین گوشی هوشمند جهان در سال اخیر بوده است.

به نظر می‌رسد این امر به اندازه‌ی کافی مشتریان را برای خرید این گوشی در مقایسه با گزینه‌های مشابه گران‌قیمت متقاعد کرده است. در حقیقت، این فرمول برنده در سال ۲۰۱۹ به واسطه عرضه آیفون XR در بازار مشاهده شده و در سال ۲۰۲۰ توسط آیفون ۱۱ به اوج موفقیت خود رسید.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست