1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. محدودیت ‌های کرونایی تهران تمدید شد
اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

محدودیت ‌های کرونایی تهران تمدید شد

محدودیت‌های کرونایی تهران

رئیس اتاق اصناف تهران اعلام کرد: محدودیت‌ های کرونایی یک هفته دیگر در استان تهران تمدید شد.

به گزارش برات نیوز، قاسم نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به ابلاغ استاندار تهران در خصوص تصمیم‌گیری ستاد مقابله با ویروس کرونا مبنی بر تمدید محدودیت‌های جدید گفت: بر اساس ابلاغ استاندار تهران و مصوبه ستاد مقابله با کرونا با توجه به افزایش مراجعه کنندگان مبتلا به ویروس کرونا به مراکز خدمات درمانی و کاهش نیافتن تعداد بیماران بستری‌شده در بیمارستان‌ها محدودیت‌های کرونایی یک هفته دیگر در استان تهران تمدید شد.

وی افزود: بنا به اعلام استاندار تهران فعالیت برخی صنوف از جمله قهوه‌خانه‌ها و چایخانه‌ها، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، کافه‌ها و تالارهای پذیرایی ممنوع است.

رئیس اتاق اصناف تهران اضافه کرد: تعطیلی استخرهای سرپوشیده، برگزار نشدن نماز جمعه در تهران و برگزاری تجمعات عمومی دیگر محدودیت‌های از این دست است که یک هفته دیگر از چهارم تا یازدهم مردادماه تمدید شده است.

فراهانی با تاکید بر رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی گفت: همه مردم و به‌ویژه اصناف باید بدانند در این برهه، رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و از همه مهم‌تر استفاده از ماسک به‌صورت کامل و همگانی می‌تواند بزرگترین گام برای خروج از این بحران باشد.

رئیس اتاق اصناف در آخر گفت: طبق مصوبات قبلی، واحدهای صنفی همچنان نباید اجازه حضور افراد بدون ماسک و تجمع در پاساژها را بدهند و اگر نسبت به این موضوع بی‌توجه باشند در وهله نخست به واحدهای صنفی تذکر و در صورت تکرار با آنها برخورد قانونی می‌شود.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست