ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

پاداش 10 میلیونی توانیر برای اطلاع از محل ماینرها

با توجه به مصرف بسیار زیاد برق درماینرهای تولید رمز ارز و فعالیت غیر قانونی استخراج کنندگان آن ، شرکت توانیر درنظر دارد تا به کسانی که محل فعالیت ماینرهای غیر قانونی را اطلاع دهند پاداش 10 میلیونی پرداخت کند.

شرکت توانیر در اطلاعیه‌ای آورده است که به تمامی افراد حقیقی یا حقوقی که محل ماینرهای غیرقانونی را به اداره برق اطلاع دهند، تا سقف ۱۰ میلیون تومان پاداش داده می‌شود.

همچنین در این اطلاعیه آمده است با توجه به غیرقانونی بودن ماینرهای بدون مجوز در کشور به اموال عمومی آسیب رسانده و حقوق سایر مشترکان شرکت توانیر را تضییع می‌کند قصد داریم تا به شدت با متخلفان برخورد کنیم.

دراین اطلاعیه برضرورت حمایت از استحصال قانونی رمز ارز تاکید شده و آمده است که باید با تمامی متخلفانی که بدون مجوز و به صورت غیر قانونی رمز ارز استحصال می‌کنند برخورد شود و شرکت توانیر نیز در نظر دارد تا با کمک مراجع قضایی و امنیتی این موضوع را به جد پیگیری کند.

بیشتر بخوانید: طرح تامین برق استخراج رمز ارز قانونی نیست

شرکت توانیر همچنین به ایام گرم تابستان و افزایش میزان برق اشاره داشته و آورده است که با توجه به مصرف بسیار زیاد این دستگاه‌های ماینر حقوق مشترکان تضییع می‌شود و باید این موضوع به طور جدی پیگیری شود.

این شرکت قصد دارد تا به دنبال اطلاع از محل فعالیت هرگونه دستگاه استخراج رمز ارز محل را شناسایی کرده و با کمک مراجع قضایی ضمن جمع آوری انشعاب و اخذ مابه التفاوت هزیزنه برق مصرفی و تعرفه ماینینگ با متخلفان برخورد شود.

برخی از این استخراج کنندگان با سوء استفاده از انشعابات  کشاورزی یا صنعتی اقدام به استحصال رمز ارز به صورت غیر قانونی می کنند.

شرکت توانیر در این اطلاعیه آورده است که رسما اعلام می‌کنیم برای جلوگیری از برخورد قانونی و جمع آوری ماینرها، ضروری است مالکان این تجهیزات هر چه سریعتر به شرکت‌های توزیع ذی‌ربط مراجعه و درخواست انشعاب مطابق با قانون مقررات مرتبط با رمز ارزها را ثبت کنند.

در صورت ارائه درخواست و طی مراحل قانونی، شرکت‌های برق نیز با قید اولویت به این درخواست‌ها رسیدگی و مطابق با ضوابط  همکاری  می کند .اطلاعات این افراد نزد اداره‌های برق، به‌صورت محرمانه حفظ خواهد شد.

همچنین این شرکت اعلام داشته است که مالکان ماینرها و استخراج کنندگان رمز ارز می‌توانند با سرمایه‌گذاری در طرح‌های بهینه‌سازی مصرف برق که به‌زودی فراخوان آنها توسط توانیر منتشر خواهد شد، برق مورد نیازشان را با قیمت‌های بسیار جذاب و اقتصادی در مقایسه با سایر کشورهای دنیا تامین کنند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید