بازی

مدت زمان اساسین کرید والهالا مشخص شد؛ کوتاهتر و کمتر از ادیسه خواهد بود

مدت زمان اساسین کرید والهالا

سری جدید بازی اساسین کرید (Assassin’s Creed) در میان بازی‌هایی است که گیمرهای بسیاری چشم‌به‌راه آن هستند. اما آیا انتظارات آن‌ها از این نسخه برآورده خواهد شد؟ با برات نیوز همراه باشید. به تازگی سازندگان بازی درباره مدت زمان اساسین کرید والهالا صحبت کرده‌اند.

گیمرها دوست دارند همان اندازه که پول خرج بازی می‌کنند، از آن لذت ببرند. حال ممکن است طول مدت بازی، قابلیت بازی مجدد و مواردی از این دست، بتوانند لذت بازی را برای گیمر افزایش دهند. با این حال، فقط به این دلیل که یک بازی ممکن است 100 ساعت طول بکشد تا تمام شود، به این معنی نیست که لذت‌بخش هم باشد. بازی‌های ساده و کوتاه بسیاری در بازار وجود دارند که قدرت رقابت بالاتری دارند و مخاطب بیشتری جذب می‌کنند.

این موضوع، یکی از انتقادهایی است که به نسخه اودیسه (Odyssey) بازی اساسین کرید شده بود. نسخه‌ای که تلاشی حماسی از Ubisoft محسوب می‌شد اما به عقیده‌ برخی گیمرها، محتوای افزوده شده به بازی، معنای خاصی نداشت و خسته کننده بود؛ اما سازندگان بازی اعلام کرده‌اند مدت زمان اساسین کرید والهالا کمتر از اودیسه خواهد بود.

اما آیا نسخه جدید مطابق میل مخاطبان خواهد بود؟

خبر خوب در این میان، آن است که Ubisoft شکایات افراد منتقد به این بازی را شنیده است! این شرکت سعی کرده مدت زمان اساسین کرید والهالا را کاهش دهد.

مدت زمان اساسین کرید والهالا

«مالک تفاها» رئیس ارتباطات Ubisoft خاورمیانه، در توئیتی نوشته بود که در طراحی نسخه والهالا، برخی نگرانی‌ها و انتقاداتی که به ادیسه شده بود، مانند مدت زمان بازی را در نظر دارند. حال نمی‌دانیم که والهالا چقدر کوتاه‌تر و کمتر خواهد بود، اما طبق اظهارات IGN، کمپانی یوبی سافت، پیشتر عنوان کرده بود که این بازی قرار است قلمرو نسبتا بزرگی را پوشش دهد. پس می‌توان امیدوار بود که احساسی حماسی‌گونه کماکان در انتظار گیمرها باشد.

نسخه والهالا چه زمانی منتشر می‌شود؟

هفته گذشته تریلر خاص و بسیار تاثیرگذاری از نسخه والهالا اساسین کرید منتشر شد. با اینکه هنوز تاریخ خاصی برای انتشار سری جدید بازی اساسین کرید اعلام نشده است، اما کمپانی Ubisoft قصد دارد بازی را در تعطیلات سال 2020، منتشر کند.

منبع: Ubergizmo

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید