1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. مدیران ارشد کشور در باشگاه بدنسازی لاکچری!
اخبار اقتصادیگزارش و مصاحبهمنتخب سردبیر

مدیران ارشد کشور در باشگاه بدنسازی لاکچری!

روز جمعه بیست و ششم فروردین ماه، مراسم افتتاحیه یک باشگاه بدنسازی لاکچری در یکی از گرانترین مناطق شمال تهران با حضور چهره‌های مطرح جهان فوتبال بود که پیرامون هزینه‌های میلیاردی افتتاحیه آن و حضور مدیران ارشد کشور در آن، حاشیه های زیادی ایجاد شد.

به گزارش برات نیوز، با وجود سر و صدای زیاد و خبرساز شدن مراسم افتتاحیه ی این باشگاه، روز دوشنبه ۲۹ فروردین، وزارت ورزش اعلام کرد که باشگاه مذکور مجوز فعالیت ندارد، با این حال مالکان باشگاه این ادعا را قاطعانه رد کردند و تاکید کردند که کلیه مجوزهای فعالیت باشگاه طی روند قانونی اخذ شده و هیچ مشکلی برای فعالیت این باشگاه وجود ندارد.

مراسم افتتاحیه با حضور لوتار ماتئوس و آندریاس برمه دو چهره سرشناس فوتبال جهان از آلمان و مارکوس مرک و پیرلوئیجی کولینا دو چهره مطرح دنیای داوری به همراه نفراتی همچون اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و حمید استیلی صورت گرفت.

ظاهرا ۲ مالک این باشگاه برای راه‌اندازی و تجهیز آن مبلغی در حدود ۲۵ میلیارد تومان هزینه کرده‌اند. این باشگاه بدنسازی ۱۵۰۰ متر فضا دارد که ۱۰۰۰ متر آن به سالن بدنسازی اختصاص دارد و ۵۰۰ متر دیگر نیز به فضاهایی همچون استخر، سونا، جکوزی، رستوران، کافی شاپ و دیگر خدمات VIP اختصاص یافته است.

ثبت نام در این باشگاه به دو صورت VIP و عادی انجام می‌شود که هزینه ثبت نام با امکانات VIP مبلغ ۳۲۰ میلیون تومان در سال است و برای ثبت نام عادی نیز ۱۶۰ میلیون تومان در سال دریافت می‌شود.

افرادی که هزینه VIP می پردازند، در هنگام ثبت نام یک کارت اعتباری مصرفی به مبلغ ۲۴ میلیون تومان دریافت می‌کنند که با آن می‌توانند در طول سال از بخش‌های مختلف باشگاه مثل رستوران و کافی شاپ خرید کنند و از دیگر خدمات مثل ماساژ نیز بهره‌مند شوند. برای مثال می‌توانند از امکانات رستوران این مجموعه که غذاهایی از جمله خاویار و انواع استیک‌ها را سرو می کند، استفاده کنند.

جالب اینجاست که تا پیش از زمان برگزاری رسمی مراسم افتتاحیه لاکچری و گران قیمت این باشگاه با حضور چهره های سرشناس، نیمی از گنجایش ۲۰۰ نفری آن برای ثبت نام تکمیل شده بود و طی روزهای اخیر نیز بر این تعداد افزوده شده است.

اولویت ثبت‌نام با مدیران ارشد و تجار نامدار است و شرایط به شکلی نیست که هر فردی به صرف داشتن پول بتواند در این باشگاه اقدام به ثبت‌نام کند.

مربی ارشد این باشگاه، محمد محمدی، در گفت‌وگو با ایسنا، گفته است:«مالکیت باشگاه بر عهده ۲ نفر است که برخلاف شایعات عنوان شده، سیاسی و آقازاده نیستند و صرفا بیزینس من هستند و واقعا هزینه سنگینی را برای راه اندازی این باشگاه متحمل شده‌اند. به صورت شبانه‌روزی همگی زحمت کشیدیم و با حمایت مدیریت توانستیم این باشگاه را افتتاح کنیم.»

وی درباره تیم مربیان این باشگاه و شایعات اروپایی بودن برخی مربیان گفت:«اصلا چنین موضوعی صحت ندارد. بدنسازی ایران از بهترین مربیان جهان بهره می‌برد و در چنین شرایطی لزومی ندارد که از کشورهای دیگر که خیلی پایین تر از بدنسازی ایران هستند، مربی بیاوریم.»

این مربی بدنسازی افزود:«تیم مربیگری این باشگاه به صورت کاملا حرفه‌ای و گزینش شده، به کار گرفته شدند. برای باشگاه مهارت، دانش مربیگری و سلامت کاری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هر کدام از مربیانی که در باشگاه فعال هستند یک هفته به صورت آزمایشی فعالیت کردند که در صورت تایید در هیات مدیره مطرح و با تصویب هیات مدیره مشغول فعالیت شده‌اند.»

وی در رابطه با نحوه ثبت نام افراد نیز گفت:«این باشگاه در حقیقت باشگاه مدیران ارشد کشور است. افراد پس از ثبت نام ابتدا زیر نظر دکتر عمومی به صورت کامل چکاپ می شوند، سپس توسط متخصص فیزیوتراپی به صورت کامل با دستگاه های مختلف مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرند و بعد از آن نیز رژیم غذایی مناسب، توسط پزشک تغذیه تجویز می‌شود. بعد از طی کردن این مراحل که در اَپ باشگاه صورت می گیرد، به مربی سپرده می شوند و کار آغاز می‌شود.»

و سوال اساسی اینجاست با توجه به تورم روزانه کشور و اضافه شدن دسته دسته از مردم به آمار زیر خط فقر، در آنسوی شهر دغدغه عده ای قلیل ثبت نام و رفتن به باشگاه 320 میلیون تومانی است که شاید درآمد یک ماه شان باشد!

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

20 + 5 =

فهرست