مرسدس بنز شاسی بلند سالون محصول جدید شرکت بنز معرفی شد و شباهت‌های زیادی با محصول پیشین این کمپانی یعنی مرسدس میباخ دارد.

آیا کانسپت عجیب مرسدس میباخ ویژن لوکس را که ترکیبی از ارتفاع سواری کراس اوور با بدنه سالن چهار در را در نمایشگاه اتومبیل چین ۲۰۱۸ در پکن به یاد می‌آورید؟ گزارش جدیدی از هندلزبلات آلمان نشان می‌دهد که وسیله نقلیه‌ای مشابه این خودرو از برند آلمانی معرفی شده است.

به گزارش برات نیوز، از نظر داخلی، مرسدس، ظاهرا این وسیله نقلیه را SUL می‌نامد که احتمالاً مخفف کلمه یک لیموزین اسپرت کاربردی است. متأسفانه، جزئیات بیشتری در مورد مرسدس بنز شاسی بلند سالون از جمله زمان ورود آن به بازار وجود ندارد.

سوال اساسی در مورد این محصول این است که این ماشین دقیقا کجای خط تولید مرسدس قرار خواهد گرفت. به نظر می‌رسد که کراس اوورهای کوپه این کمپانی مورد پسند افرادی باشد که این وسیله نقلیه را خریداری می‌کنند. همچنین، این خودروساز سعی دارد دسترسی را در بعضی مناطق ساده کند.

مرسدس سالون
مرسدس سالون بنز

کانسپت مرسدس میباخ ویژن آلتیمیت لاکچری شکل یک سالون بزرگ را داشت، اما ارتفاع آن در حدی بود که از یک کراس اوور انتظار داشتید. این طرح شامل یک گریل (جلوپنجره بزرگ) با تعداد زیادی ترمز عمودی و کرومی بود و در هر گوشه آن چراغ‌ جلو‌های باریکی وجود دارد. گلگیرهای منسجم و قوی روکش‌های اضافی را برای ظاهر نیرومندتر در بر می‌گرفتند. یک سقف عمودی تقسیم شده در آن وجود داشت که تا روی شیشه عقب کشیده شده و آن را به صورت جدا از هم نشان می‌داد.

پس از اولین معرفی این کانسپت، شایعه‌ای مبنی بر اینکه مرسدس در حال بحث در مورد تولید آن است، وجود داشت، اما در آن زمان هنوز خبر موثقی برای این کار وجود نداشت.

ایده یک سدان شاسی بلند کاملاً جدید نیست. به عنوان مثال، ولوو این کار را با S۶۰ Cross Country انجام داد. این وسیله نقلیه چهار در داشت و ارتفاع آن ۶۵ میلی متر (۲.۵ اینچ) بلندتر بود. اگرچه کافی نیست که این وسیله نقلیه به یک آفرود قوی تبدیل شود، اما ارتفاع اضافی این سواری به مقابله با جاده‌های پر خطر خواهد رفت.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *