مدت زیادی از معرفی مرسدس بنز AMG GT سدان در سال ۲۰۱۸ نمی‌گذرد؛ به نظر می‌رسد که عزم شرکت بنز برای اضافه کردن چند ارتقا جزئی در مدل‌های آینده جدی است.

به گزارش برات نیوز، عکس‌هایی که به تازگی از این خودرو لو رفته‌است؛ نشان می‌دهد که در GT 63 S در آپدیت بعدی تغییرات زیادی را در قسمت نوار جلویی خواهد داشت.

البته عمده این تغییرات جدید هم مربوط به قسمت پایینی سپر پیشین است. با این وجود مرسدس بنز AMG GT سدان، هنوز جذابیت یک خودروی جوان را دارد و نباید انتظار تغییرات بسیار عمده‌ای داشت.

تغییرات مرسدس بنز AMG GT سدان در مدل آینده
نسخه جدید مرسدس GT 63 s ، با تغییرات عمدتا ظاهری تا سال ۲۰۲۲ معرفی خواهد شد

زیبایی شناسی مرسدس بنز AMG GT سدان

علاوه بر زیبایی‌شناسی ظاهر خودرو، در نسخه جدید AMG GT چهار درب؛ باید منتظر باشیم که چند مورد ارتقا در کابین را مشاهده کنیم.

همچنین بسیار احتمال دارد که که سیستم اطلاعات و سرگرمی (infotainment) و نمایشگر این خودرو به آخرین نسخه‌ای از این سیستم که توسط مرسدس بنز معرفی شده‌است؛ ارتقا یابد. این تغییرات به آن دلیل محتمل هستند که بسیار بعید است که مرسدس بنز تنها به چند مورد اصلاح در طراحی ظاهری بسنده کند.

بیشتر بخوانید: ورود مرسدس بنز کلاس ای به بازار

پیش‌بینی می‌شود که مرسدس بنز AMG GT سدان تا نیمه پایانی سال آینده برای سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه شود.

البته در این برهه از زمان هنوز برای این‌که به صورت دقیق تاریخ عرضه این خودرو به بازار را مشخص کنیم بسیار زود است.

عرضه مدل هیبریدی مرسدس بنز AMG GT سدان
مدل هیبریدی مرسدس GT 63 s برای رقابت‌های سنگین تا دو سال دیگر پا به میدان می‌گذارد

آنچه که در حال حاضر از این خودرو می‌دانیم و در مورد آن مطمئن هستیم، این است که شرکت مرسدس در حال آزمایش نسخه هیبریدی این سدان قدرت‌مند است که مطابق گزارشات؛ AMG GT 73e نام‌گذاری شده‌است.

این خودرو که در سپتامبر گذشته در حال آماده‌سازی مشاهده شده‌است، به نظر می‌رسد که برگ برنده مرسدس بنز برای گرفتن تاج پادشاهی پیست نوبرگ رینگ از پورشه پانامرا و تبدیل شدن به سریع‌ترین خودرو لوکس عملیاتی است.

گفته می‌شود که خودرو مرسدس بنز AMG GT 73e دارای یک موتور ۴ لیتری توربوی دوقلو V8 و موتور الکتریکی است که برای تولید توانی در حدود ۸۰۰ اسب‌بخار توسعه داده شده‌اند.

این در حالی است که AMG GT 63s دارای توان ۶۳۰ اسب بخار و گشتاور ۶۶۴ پوند-فوت است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *