1. خانه
  2. فناوری
  3. تکنولوژی
  4. مرورگر مایکروسافت کرومیوم در به روزرسانی ویندوز
تکنولوژی

مرورگر مایکروسافت کرومیوم در به روزرسانی ویندوز

مایکروسافت کرومیوم

مرورگر مایکروسافت کرومیوم در به روزرسانی ویندوز معرفی شده و دارای امکانات قابل توجه و پشتیبانی بسیار عالی برای کاربران آن است.

سال گذشته، مایکروسافت اعلام کرد قصد دارد با استفاده از بدنه Chromium، مرورگر Edge خود را دوباره بسازد. خبر بسیار خوب برای  برای افرادی که در مورد این مرورگر کنجکاو هستند، این است که به لطف آخرین به روزرسانی در ویندوز ۱۰ که این مرورگر در آن به روز شده است، مرورگر مایکروسافت کرومیوم اکنون در به روزرسانی ویندوز دیده می‌شود و در دسترس است.

طبق گفته مایکروسافت، نسخه جدید مبتنی بر Chromium از Microsoft Edge به همراه به روزرسانی ویندوز ۱۰ در اختیار کاربران قرار گرفته است. این نسخه جدید بهترین سازگاری را با افزونه‌ها و وب سایت‌ها دارد. علاوه بر این، این نسخه جدید، پشتیبانی عالی از جدیدترین قابلیت‌های اجرا، برنامه‌های مدرن وب و ابزار قدرتمند توسعه دهنده در تمام سیستم‌های عامل پشتیبانی شده دارد.

Chromium Edge مایکروسافت
Chromium Edge مایکروسافت در ویندوز

حال لازم به ذکر است که مایکروسافت در اوایل امسال مرورگر مبتنی بر Chromium Edge خود را منتشر کرده بود. این مرورگر فقط با یک دانلود دستی در دسترس بود، به این معنی که مرورگر Edge که از قبل روی نسخه‌های کپی ویندوز ۱۰ نصب شده است، هنوز نسخه قدیمی است و شما باید این نسخه جدید را به صورت دستی دانلود کنید.

با این حال، اکنون که نسخه جدید جزئی از بروزرسانی ویندوز ۱۰ است، به این معنی است که تا زمانی که ویندوز ۱۰ خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید، باید مرورگر جدید Edge را نیز دریافت کنید. با فرض اینکه کاربران مایل به تغییر از مرورگر Chrome Google هستند، بدون شک این امر به بهبود میزان پذیرش آن کمک خواهد کرد.

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست