منشور مسئولیت پذیری اجتماعی توسط همراه اول اجرایی و پیاده سازی شد .

به گزارش برات نیوز، با توجه به اجرا و پیاده سازی منشور مسئولیت‌پذیری اجتماعی از سوی همراه اول ؛ از این اپراتور تقدیر شد.

از نخستین اپراتور تلفن همراه کشور دراجلاس سراسری «مسئولیت‌پذیری اجتماعی و اخلاق حرفه‌ای با رویکرد نقش مدیر حرفه‌ای در توسعه اقتصاد» تقدیر شد.

انتخاب همراه اول به عنوان یکی از رهبران اقتصادی کشور

در جریان برگزاری این اجلاس از همراه اول به عنوان «یکی از رهبران اقتصادی کشور» و برندی که توانسته منشور مسئولیت‌پذیری اجتماعی را پیاده‌سازی و اجرایی کند، با اهدای تندیس و لوح زرین تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 افزایش شهرت سازمان و افزایش اعتماد عمومی، بهبود اقدامات مدیریت بحران سازمان، بهبود و ارتقای رابطه سازمان با سهامداران خوداز جمله اهداف برگزاری این اجلاس است .

بیشتر بخوانید: حمایت همراه اول از فناوری اطلاعات

همچنین از دیگر اهداف برگزاری دراجلاس سراسری «مسئولیت‌پذیری اجتماعی و اخلاق حرفه‌ای با رویکرد نقش مدیر حرفه‌ای در توسعه اقتصاد» افزایش وفاداری صداقت و روحیه کارمندان، ارتقای ایمنی و سلامت کارگران زن و مرد، تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر براساس شناخت بهتر از انتظارات و توقعات جامعه بود.

 افزایش اطمینان‌پذیری و عدالت در معاملات از طریق امور سیاسی مسئولانه ، رقابت منصفانه و عدم فساد و همچنین کمک به دوام بلندمدت سازمان و توسعه پایدار نیز از دیگر اهداف برگزاری این اجلاس بود.

بر اساس این گزارش، در دنیای امروز و شرایط کنونی اقتصاد و همچنین افزایش چالش‌های اقتصادی و کاهش میزان اعتبار و اعتماد در جامعه، موضوع مسئولیت‌پذیری اجتماعی بسیار حائز اهمیت است.

مسئولیت‌پذیری اجتماعی تمامی نهادها نسبت به اعمال و رفتار خود

همچنین در این گزارش آمده که سازمان‌ها، شرکت‌ها، نهادها و موسسات در سراسر جهان از دولتی و خصوصی تا انتفاعی و غیرانتفاعی درباره تاثیر اعمال و رفتارشان مسوول هستند.

مسوولان هریک از این نهادها نسبت به کارکنان، مدیران، سهامداران، مشتریان، محیط و جامعه متعهد و مسئول هستند.

مسئولیت‌پذیری اجتماعی به دلیل حکمرانی خوب، مدیریت ریسک، کنترل داخلی و وضع مقررات و نظارت می تواند در اقتصاد جامعه تاثیرگذار باشد.

همچنین تحول در نظام پرداخت، ارتقای تکنولوژی و فرآیندها، همکاری‌های بین‌المللی، شفافیت و تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر براساس شناخت بهتر انتظارات و طبقات جامعه نیز از دیگر مواردی است که می‌تواند نقش موثری در اقتصاد جامعه داشته باشد.

این اجلاس در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه الزهرا و با حضور مدیران سازمان‌ها، صاحبان برند، تولیدکنندگان و صنعتگران کشور برگزار شد.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *