اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

اعلام گزارش مکالمات ورودی و خروجی موفق مخابرات

مکالمات ورودی و خروجی موفق مخابرات

بر اساس بررسی های انجام شده میزان مکالمات موفق شرکت مخابرات ایران، با هر یک از اپراتورهای سیار همراه اول، ایرانسل و رایتل مشخص شد. بر این اساس میزان مکالمات موفق ورودی مخابرات ۵۳.۲۷ درصد و مکالمات خروجی این شرکت ۴۶.۶۸ در سه ماه اول سال جاری اعلام شده است.

همچنین در گزارش مکالمات ورودی و خروجی موفق مخابرات آمده است که چهار میلیون و ۵۰۷ هزار و ۸۵۰ دقیقه ترافیک خروجی بین‌الملل در شرکت مخابرات ایران در سه ماهه ابتدایی سال جاری به ثبت رسیده است.

آمار منتشر شده در وب‌سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از سه ماهه اول سال جاری نیز نشان می‌دهد ترافیک ورودی بین‌الملل به این شرکت، یک میلیون و ۲۶۳ هزار و ۱۲۲ دقیقه بوده است.

مجموع ترافیک خروجی از مخابرات به سمت اپراتورهای سیار، یک میلیارد و ۸۴۸ میلیون و ۸۰۷ هزار و ۸۷۳ دقیقه به ثبت رسیده است.

همچنین ترافیک ورودی از سمت اپراتورهای سیار به شرکت مخابرات نیز ، یک میلیارد و ۳۱۱ میلیون و ۷۴۷ هزار و ۳۴۰ دقیقه بوده است.

در این گزارش آمده است؛ ترافیک خروجی از شرکت مخابرات به سایر اپراتورها سیار نیز حاکی از ثبت یک میلیارد و ۸۹۰ میلیون و ۷۸۷ هزار و ۷۲۹ دقیقه و ترافیک ورودی از سایر اپراتورهای ثابت به سمت مخابرات، یک میلیارد و ۵۶۵ میلیون و ۵۲ هزار و ۶۱۴ دقیقه نیز به ثبت رسیده است.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید