همراه اول در یکسال گذشته هزار و 333 نصب سایت لوکیشن جدید را در شبکه موبایل ایران اجرایی کرده و رکورد زد.

به گزارش برات نیوز، نخستین اپراتور تلفن همراه کشور با همکاری شرکت ناک که پیمانکار فنی این شرکت است توانست این رکورد را ثبت کند.

این اپراتور، براساس برنامه‌ای جامع و از پیش تعیین شده توانست رکوردی جدید در تاریخ توسعه شبکه تلفن همراه ایران، در مدت کمی بیش از یک‌سال ثبت کند.

هزار و 333 سایت لوکیشن جدید بالغ بر 4 هزار و 500 تکنولوژی 3G و 4G را در ٣١ استان کشور با وجود سخت‌ترین تحریم‌های ظالمانه علیه ایران نصب و راه‌اندازی کند.

کرونا و ارائه خدمات برابر به همه شهرها و روستاهای ایران

 این حجم از راه‌اندازی سایت جدید به‌منظور بهبود کیفیت تلفن‌همراه کشور و استفاده از فرصت‌های برابر برای همه مردم شهرها و روستاهای ایران در روزهای سخت کرونایی انجام شده است.

ثبت رکورد هزار و 333 سایت جدید در شبکه تلفن همراه کشور یک رکورد بی‌سابقه در صنعت تلکام کشور محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: جایزه همراه اول به سیم کارتهای خاموش

همراه اول اهداف خود را اولویت بندی کرده و براساس اولویت های اولیه توانسته از آذرماه سال پیش تاکنون توانسته این رکورد را در شبکه تلفن همراه کشور ثبت کند.

این اپراتور توانسته با تلاش شبانه‌روزی هزار و 333 سایت لوکيشن جدید تلفن همراه را در تمامی استان‌های کشور نصب و راه اندازی کند و ١۵٠٠٠ تکنولوژی 3G و 4G را روی سایت‌های موجود اضافه کنند.

اشتغالزایی هزار و 400 نفر در پروژه ثبت رکورد ایجاد سایت جدید

اشتغالزایی برای ١۴٠٠ نفر و تلاش یکپارچه ٣۴٠٠ نفر به‌صورت مستقیم در این پروژه ملی و استفاده از توان داخلی برای ارائه آخرین تکنولوژی‌های روز تلفن‌همراه به مردم تمامی نقاط کشور از دیگر ویژگی‌های این پروژه ملی به‌شمار می‌رود.

همراه اول برای نصب و راه‌اندازی این تعداد از سایت لوکیشن جدید در قالب پروژه فاز هشت توسعه موبایل، بیش از چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده است .

همراه اول در نظر دارد تا در این روزهای کرونایی، شاهد افزایش رضایت و دسترسی حداکثری مشترکان خود به بروزترین خدمات ارتباطی باشد.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *