ایران

نمایشگاه اتومبیل نیویورک برای سال ۲۰۲۰ لغو شد

نمایشگاه اتومبیل نیویورک برای سال ۲۰۲۰ لغو شد

مدتی قبل اعلام شد که نمایشگاه اتومبیل نیویورک برای سال ۲۰۲۰، به علت شیوع ویروس کرونا مدتی به تعویق خواهد افتاد. اما اکنون خبرها حاکی از آن است که این رویداد امسال به کلی لغو خواهد شد. با برات نیوز همراه باشید.

لغو شدن این نمایشگاه علاوه بر گسترش بحران کرونا علت دیگری هم دارد. در واقع محل برگزاری این نمایشگاه یعنی مرکز جاویتز، در حال تبدیل شدن به یک بیمارستان برای نگهداری بیماران مبتلا به کووید-۱۹ است. البته در حال حاضر هیچ بیماری در آن‌جا بستری نیست اما به زودی این مرکز در وضعیت آماده‌باش قرار خواهد گرفت.

محل برگزاری نمایشگاه اتومبیل نیویورک در حال تبدیل شدن به بیمارستان بیماران کرونایی است

با این وجود برگزارکنندگان نمایشگاه سالانه اتومبیل نیویورک برنامه‌ای برای سال جاری نخواهند داشت و به برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه سال آینده می‌اندیشند. این نمایشگاه در روزهای ۳۱ مارس و ۱ آوریل سال آینده، پس از نشست مطبوعاتی بازگشایی خواهد شد و تا ۱۱ آوریل هم ادامه خواهد داشت. با کنسل شدن این نمایشگاه خودرو، مشخص نیست که این رویداد کی و در چه تاریخی برگزار خواهد شد. انتظار داشتیم که در این رویداد اتومبیل‌های جدیدی از شرکت‌های مختلف دنیا معرفی شوند. شیوع ویروس کرونا بسیاری از رویدادهای سال ۲۰۲۰ را کنسل کرد. بسیاری از رویدادهای مربوط به به بازیهای ویدیویی و  رویدادهای دیگر کنسل شدند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید