1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. دولتی‌ها در الکامپ 26 شرکت کنند
اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

دولتی‌ها در الکامپ 26 شرکت کنند

نمایشگاه الکامپ

وزارت ارتباطات از تمامی نهادها و سازمان‌های دولتی درخواست کرد تا در بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ حضور یابند.

به گزارش برات نیوز، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با ارسال نامه‌ای به نهادها و دستگاه‌های دولتی خواستار حضور آنها در بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) شد.

بر اساس این گزارش، در این نامه به موضوع اینکه نمایشگاه الکامپ پس از دو سال وقفه با شعار «فناوری برای مردم» از تاریخ ۲۷ لغایت ۳۰ بهمن‌ ۱۴۰۰ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود اشاره شده است.

همچنین درادامه این نامه وزارت ارتباطات آمده است:

‌ سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران به‌ عنوان مجری، و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان فناوری اطلاعات ایران و دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) به‌ عنوان حامی این نمایشگاه خواهند بود.

برگزاری الکامپ 26 در بهمن ماه سال جاری

بنابراین گزارش، در این نامه آمده است:

ارائه دستاوردهای موفق دستگاه‌های دولتی از جمله دستاوردهای دولت الکترونیک در خدمات برخط، آموزش برخط، سلامت الکترونیک، دورکاری کارکنان دولت و… در دوران شیوع ویروس کرونا از اهداف بخش دولت الکترونیک در این نمایشگاه خواهد بود.

از اینرو حضور و ارائه دستاوردها، پیشرفت‌ها و توانمندی‌های آن دستگاه می‌تواند به تبیین نقش سازنده آن مجموعه در دوران مقابله با شیوع ویروس کرونا بپردازد.

این درحالی است که پیش از این قرار بود بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ در تیرماه ۱۴۰۰ برگزار شود اما با شدت گرفتن دوباره پاندمی کرونا، برگزاری این نمایشگاه به بهمن‌ماه موکول شد.

عرضه جدیدترین فناوری‌های داخلی و خارجی در نمایشگاه الکامپ

نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات ، خدمات، محتوی و راهکارهای صنایع الکترونیک، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است.

درهمین حال، الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

نمایشگاه الکامپ، نمایشگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت های بازار به جایگاه سازی محصولات و خدمات خود پرداخته است

و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده کنندگان قرار می دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند.

معرفی جدیدترین ترندهای فناوری در الکام ترندز

این درحالی است که بخش الکام ترندز با هدف به نمایش گذاشتن دستاوردها، قابلیت‌ها و توانمندی‌های اعضاء در مورد جدیدترین ترندهای جهانی برگزار می شود.

سازمان های دولتی به شکل گسترده تر، دستاوردهای خود را برای مردم و کسب و کارهای بخش خصوصی به نمایش گذاشته تا با یاری جستن از توان های مردمی و جذب مشارکت ها خدمات دولتی را توسعه داده و در دسترس عموم قرار دهند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست