تکنولوژیمنتخب سردبیر

نمایشگاه CES تمام دیجیتال خواهد شد

نمایشگاه CES تمام دیجیتال خواهد شد

نمایشگاه CES تمام دیجیتال خواهد شد و این به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان است که منجر به لغو وقایع دیگری مانند MWC ۲۰۲۰ شد. برای خواندن ادامه مطلب با برات نیوز همراه باشید.

CES ۲۰۲۰ احتمالا یکی از آخرین نمایشگاه‌های بزرگ فناوری در سال ۲۰۲۰ بود که در واقع بصورت حضوری برگزار شد. برگزارکنندگان CES در ابتدا برنامه ریزی کرده بودند که این رویداد را به صورت حضوری در سال ۲۰۲۱ برگزار کنند، اما به نظر می‌رسد که این برنامه‌ریزی‌ها از آن زمان تغییر کرده‌اند.

CES 2021
CES 2021 دیجیتال خواهد بود

طبق اطلاعیه انجمن فناوری مصرف‌کننده، نمایشگاه CES تمام دیجیتال خواهد شد. این به آن معنی است که این رویداد بصورت حضوری برگزار نخواهد شد و این ممکن است واقعا اتفاق خوبی باشد. این رویداد همچنین به شرکت‌ها و برندهای کوچک‌تر شانس بهتری را برای جلب نظر مردم میدهد. پس اگر افراد نمی‌توانند وقت یا هزینه سفر به لاس وگاس را برای این رویداد اختصاص دهند، هم اکنون می‌توانند به راحتی در خانه بمانند و از آن لذت ببرند.

طبق گفته برگزارکنندگان این نمایشگاه، قالب جدید این نمایشگاه به شرکت‌کنندگان امکان می‌دهد تا از مبتکران فناوری بشنوند، فناوری‌های پیشرفته را ببینند و با برندهای جهانی و استارت آپ‌های مختلف از سراسر جهان تعامل داشته باشند.

CES ۲۰۲۱ از ششم تا نهم ژانویه ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد و از چگونگی انجام آن اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، اما امید آن می‌رود که در ماه‌های آینده اخبار و جزئیات بیتر مربوط به این نمایشگاه در اختیار افراد قرار بگیرد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید