فناوری

تولید محدود هدفون سنهایزر HD 25 با رنگ محبوب

تولید محدود هدفون سنهایزر HD 25 با رنگ قدیمی محبوب

در بزرگداشت هفتادوپنجمین سالگرد شرکت سنهایزر (Sennheiser)، تعداد محدودی هدفون سنهایزر HD 25 عرضه می‌شوند. در حالی که این شرکت معمولا از طراحی سیاه‌وسفید استفاده می‌کند، این محصولات با یک جفت اضافی از ایرپدهای زرد رنگ با الهام از هدفون‌های قدیمی دیگر سنهایزر، یعنی مدل HD 414، به بازار عرضه می‌شوند. همچنین، شرکت سنهایزر در حالی که مدل‌های این نسخه محدود را به‌فروش می‌رساند، قیمت این هدفون‌ها را از 145 دلار تا 96 دلار کاهش می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب از برات نیوز همراه ما باشید.

تولید هدفون سنهایزر HD 25

مسئله این است که سنهایزر نمی‌خواهد روشی آسان برای دستیابی به این مدل نسخه محدود ارائه دهد. شرکت سنهایزر این مدل‌ها را به‌طور جداگانه نمی‌فروشد. در مقابل، اگر یک جفت هدفون HD25 سنهایزر می‌خواهید، باید یک جفت مدل معمولی HD 25 از فروشگاه سنهایزر سفارش دهید و امیدوار باشید که یکی از مدل‌های نسخه محدود نصیب‌تان شود. سنهایزر می‌گوید ۲۵۰۰۰ جفت نسخه محدود برای فروش در سراسر دنیا تولید می‌کند.

تولید هدفون سنهایزر HD 25

مدل‌های HD 25 تاریخچه جالبی دارند. طبق گفته سنهایزر، این هدفون‌ها بین سال‌های ۱۹۸۹ تا ۲۰۰۴ بین مسافرین هواپیمای Concorde عرضه می‌شدند، زیرا در محیط‌های پرسروصدا، خوب کار می‌کردند. آن‌ها مانند بسیاری از هدفون‌های مدرن، لغو نویز فعال (کاهش صداهای ناخواسته) ندارند، اما سنهایزر می‌گوید طراحی آن‌ها در مسدود کردن سروصدای پس‌زمینه بسیار عالی بوده که هنگام مسافرت با هواپیمای مافوق صوت بسیار مفید هستند. همین کیفیت باعث شده تا این هدفون‌ها محبوب بسیاری از دی‌جی‌ها باشند.

قدمت HD 414 به اوایل سال ۱۹۶۸ برمی‌گردد و طبق گزارش CNET، آن‌ها اولین جفت هدفون‌هایی هستند که تاکنون از طراحی پشت‌باز استفاده کرده‌اند. شرکت سنهایزر دیگر HD 414 را تولید نمی‌کند، اما این هدفون‌ها در دوران شکوفایی و رونق این شرکت، از هدفون‌های بسیار پرفروش در همه ادوار بودند.

نسخه محدود هدفون سنهایزر HD 25 تا ماه ژوئن در دسترس خواهد بود و پس از آن، این هدفون‌ها به‌قیمت استاندارد خود یعنی 150دلار برمی‌گردند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید