1. خانه
  2. فناوری
  3. فراخوان هفدهمین دوره‌ی مسابقات فوتسال جام انفورماتیک
فناوریمنتخب سردبیر

فراخوان هفدهمین دوره‌ی مسابقات فوتسال جام انفورماتیک

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران هفدهمین دوره‌ی مسابقات فوتسال جام انفورماتیک را در سال جاری همزمان با ثبت روز ملی فناوری اطلاعات در 22 تیرماه، مصادف با زادروز محمد بن موسی خوارزمی در تقویم رسمی کشور، با دعوت از سازمان‌های نصر استانی برگزار خواهد کرد.

به گزارش برات نیوز، سازمان نظام صنفی یارانه ای استان تهران در فراخوانی از اعضای سازمان، دعوت به شرکت در این مسابقه کرده است.

دبیر سازمان نظام صنفی یارانه ای استان تهران در این فراخوان آورده است:

به منظور گسترش فرهنگ ورزش و تقویت روحیه همکاری و همدلی در اعضای خانواده‌ی صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات، این سازمان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، «هفدهمین دوره‌ی مسابقات فوتسال جام انفورماتیک» را در سال جاری همزمان با اولین سال ثبت روز فناوری اطلاعات در 22 تیرماه مصادف با محمد بن موسی خوارزمی با پوشش خبری گسترده برگزار خواهد کرد.

امید است این دوره از مسابقات با بهره‌گیری از تجربیات دوره‌های پیشین و از طریق جلب مشارکت اعضا، همکاران شاغل و خانواده‌های آنها، نمونه‌ی شایسته‌ای از یک همایش فرهنگی ورزشی در این صنف پیشرو باشد.

ثبت‌نام این دوره از مسابقات از روز شنبه، 24 اردیبهشت 1401 آغاز می‌شود و تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه، 11 خرداد 1401 ادامه خواهد داشت.

مهلت تکمیل مدارک نیز پایان وقت اداری روز سه‌شنبه، 17 خرداد 1401 خواهد بود و این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود.

قرعه‌کشی مسابقات نیز در روز سه‌شنبه، 17 خرداد ماه انجام می‌شود و مسابقات از روز پنجشنبه 19 خرداد در روزهای پنجشنبه، جمعه و روزهای تعطیل رسمی برگزار خواهد شد.

بدیهی است تاریخ‌های ذکر شده در صورت موافقت ستاد ملی مبارزه با کرونا با باز بودن سالن‌های ورزشی قابل اجراست و در غیراین صورت، این تاریخ‌ها تغییر خواهند کرد.

ورودیه‌ی تیم‌ها جهت حضور در هفدهمین دوره‌ی مسابقات فوتسال جام انفورماتیک، مبلغ 150000000 ریال (با احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده) است که می‌بایست در زمان ثبت‌نام، به حساب سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران واریز شود.

گفتنی است حداکثر 25 درصد از ورودیه تیم‌ها به جوایز اختصاص خواهد یافت. همچنین علاوه بر برگزاری مراسم اختتامیه، به تمامی تیم‌های حاضر در مسابقات کاپ یادبود اهدا خواهد شد

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

چهار + سیزده =

فهرست