بازی

همکاری لاجیتک و هرمان میلر برای طراحی صندلی بازی نهایی

همکاری لاجیتک و هرمان میلر برای طراحی صندلی بازی نهایی

همکاری لاجیتک و هرمان میلر برای طراحی صندلی بازی، باعث شده محصولی فوق‌العاده‌‌ راهی بازار شود. محصولی که مورد توجه طرفداران بازی‌های کامپیوتری قرار گرفته است.

هرمان میلر به عنوان سازنده صندلی‌های اداری ارگونومیک شناخته شده است. با وجود گرانی محصولات آن، بسیاری از افراد ادعا می‌کنند که صندلی‌های این شرکت ارزش پول خرج کردن را دارند. با این حال به نظر می‌رسد که افزایش تقاضا برای صندلی‌های بازی هم وجود دارد و هرمان میلر انتظار دارد که با همکاری با لاجیتک از این مزیت استفاده کند.

نتیجه همکاری لاجیتک و هرمان میلر برای طراحی صندلی بازی  در صندلی بازی Herman Miller x Logitech G Embody GH است که مبتنی بر صندلی Emman Herman Miller با کمی تغییرات جزئی بنا شده است.

صندلی بازی هرمان میلر
صندلی بازی هرمان میلر وارد بازار شد

 

برای مثال، بعضی از تغییرات شامل رنگ آن است که به رنگ مشکی بسیار براق با لوگوی G لاجیتک طراحی شده و روی قسمت زیر سر قرار دارد و همچنین دارای تن‌های مختلف آبی در اطراف صندلی است.

این صندلی همچنین دارای هفت نقطه کالیبراسیون خواهد بود تا به گیمرها کمک کند تا از سطح مناسبی از راحتی بهره‌مند شوند. ویژگی دیگری هم وجود دارد که این شرکت آن را  Dynamic Pixel Circulation می‌نامد و ظاهرا در توزیع بهتر وزن هنگام نشستن به افراد کمک می‌کند. همچنین زیرپایی‌های کوچکی در طرفین این صندلی وجود دارند که به فرد اجازه می‌دهند ران‌های خود را به راحتی تکان دهد.

با در نظر گرفتن اینکه می‌توان طراحی هرمان میلر را هنوز در مرکز توجه این صندلی دید، پس نتیجه این است که قیمت این صندلی ارزان نخواهد بود. این صندلی ۱۴۹۵ دلار قیمت دارد و در صورت علاقه، افراد می‌توانند برای سفارش به وب سایت هرمان میلر مراجعه کنند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید