فناوری

طراحی هواپیمای Mach 3 فاش شد

Virgin Galactic طراحی هواپیمای Mach 3 خود را فاش کرد

Virgin Galactic طراحی هواپیمای Mach 3 خود را فاش کرد و همچنین از داشتن برنامه‌هایی برای همکاری مشترک با رولز رویس در عرصه طراحی خبر داد. کمپانی Virgin Galactic علاوه بر جهانگردی فضایی، برنامه‌های بزرگی را هم برای سفرهای پر سرعت هوایی دارد. این برنامه‌ها به نوع جدیدی از هواپیما نیاز دارند و امروزه این شرکت از کانسپت‌های اولیه طراحی هواپیمای پر سرعت خود با عنوان Mach 3 پرده برداشته است. Virgin Galactic همچنین قصد خود را برای همکاری با رولز رویس اعلام کرده است.

هواپیمای Mach 3
هواپیمای Mach 3 از Virgin Galactic

دامنه طراحی مرحله اول برای هواپیمایی با بال سه گوش Mach 3 است که ۹ تا ۱۹ نفر را حمل کرده و در ارتفاع ۶۰۰۰۰ پا پرواز می‌کند. این طراحی، کابین‌های سفارشی مانند صندلی‌های بیزینس کلاس یا فرست کلاس را ارائه می‌دهد و Virgin Galactic امیدوار است که از سوخت هواپیمایی پایدار استفاده کند.

بیشتر بخوانید: تولید هواپیما بوئینگ ۷۴۷ پس از ۵۰ سال متوقف می‌شود

Virgin Galactic  در حالی طراحی هواپیمای Mach 3 خود را فاش کرد که در یک بیانیه مطبوعاتی نوشت: فلسفه طراحی این هواپیما سفر با سرعت بالا، پایدار، ایمن و قابل اعتماد است، در حالی که تجربه مشتری را در اولویت اول قرار می‌دهد. در مرحله بعد، این شرکت معماری سیستم خاص را مشخص می‌کند و تعیین خواهد کرد که از چه موادی برای طراحی و ساخت هواپیما استفاده شود. Virgin alactic همچنین با همکاری رولز رویس یک یادداشت غیر الزام آور را امضا کرد تا در زمینه طراحی و توسعه فناوری پیشران موتور برای هواپیماهای تجاری پر سرعت همکاری کند.

همچنین، در حالی Virgin Galactic طراحی Mach 3 خود را فاش کرد، که هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، این طراحی اولیه نگاهی اجمالی به آینده سفر هوایی پر سرعت نشان را می‌دهد.

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید