1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. هک بیت کوین به ارزش 282 هزار دلار
ارز دیجیتال و رمز ارز

هک بیت کوین به ارزش 282 هزار دلار

هک بیت کوین

هک بیت کوین به ارزش 282 هزار دلار زمانی مشخص شد که جامعه رمزارز از تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۶ متوجه تعدادی بیت کوین شده که از طریق  Bitfinex منتقل شده است. در ادامه با برات نیوز همراه باشید.

یک معامله کوچک ۳۰ بیت کوینی به ارزش (۲۸۲,۰۰۰) دلار  از آدرس هکر به آدرس ناشناخته بیت کوین منتقل شده است. آخرین باری که سکه‌های تابع Bitfinex جا به جا شدند، ژوئن و آگوست ۲۰۱۹ بود؛ چرا که این بیت کوین‌ها از آن زمان به بعد به مدت سه سال منتقل نشده بودند. اتفاق جدید، یک هک بیت کوین به ارزش ۲۸۲ هزار دلار را نشان می‌دهد.

پس از این حادثه،  Bitfinex به مشتریان قول داد که بازپرداخت انجام می‌شود. آن سکه‌های سرقت شده به آدرسی منتقل شده بودند که هرکسی می‌توانست با استفاده از یک کاوشگر استاندارد بلاک چین، آنها را دنبال کند. بیت کوین‌ها به مدت سه سال ثابت بودند و تا ژوئن و آگوست ۲۰۱۹ حرکت نمی‌کردند. هنگامی که یک معامله بیت کوین در ماه اوت انجام شد، حساب نظارت بر معامله Whale Alert به توییتر اطلاع داد که تقریبا ۳۰۰ بیت کوین به ارزش (۲.۷ میلیون دلار) در ده معامله منتقل شده است.

هک بیت کوین

روسا و ناظران متوجه این نوع روش شده‌اند که با کلاهبرداران Plustoken هم اتفاق می‌افتد. وقتی قیمت بیت کوین و اتریوم بالاتر باشد، کلاهبرداران Plustoken شروع به جابجایی سکه‌ها به کیف پول‌های مختلف می‌کنند. هیچ کس نمی‌داند که آیا این سکه‌های سرقت شده در یک پلتفرم معروف تجاری مبادله می‌شود، اما گمان می‌رود که احتمالا سکه‌هایی از این دست به صورت بدون نسخه پس از ادغام شدن فروخته می‌شوند.

شرکت‌های نظارتی بلاک چین و مقامات اجرای قانون این آدرس‌ها را علامت گذاری کرده‌اند تا جابجا کردن ۱۱۹.۷۵۶ بیت کوین بدون اینکه مشاهده شود، بسیار دشوار ‌شود.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست