همراه اول در اجرای طرحی مشترک و با همکاری «مؤسسه عقیق» از هیات های مذهبی در محرم و صفر امسال حمایت کرد .

به گزارش برات نیوز، با توجه به شیوع بیماری کرونا،همراه اول تصمیم به اجرای طرحی با همکاری «مؤسسه عقیق» و توزیع اقلام بهداشتی و ماسک رایگان در هزار هیات مذهبی در ایام عزاداری محرم و صفر گرفت .

همراه اول سعی داشت تا با تخصیص اقلام بهداشتی و ماسک رایگان به هیات های مذهبی ، در هر چه بهتر برگزار شدن مراسم‌های عزای سیدالشهدا(ع) کمک کند .

به دنبال اجرای این طرح ، بیش از یک‌هزار هیات مذهبی بابت تخصیص اقلام بهداشتی و ماسک رایگان از همراه اول تقدیر کردند.

تقدیر هیات های مذهبی از همراه اول و موسسه عقیق

بیش از یک‌هزار هیات مذهبی که در قالب این پویش و از طریق پنل خدمات عقیق از همراه اول اقلام بهداشتی دریافت کرده بودند، در نامه‌ای از دو مجموعه همراه اول و عقیق قدردانی کردند. 

این هیات های مذهبی در بیانیه قدردانی خود اعلام کردند : محرم و صفر امسال برای هیئت های مذهبی با چالش های زیادی همراه بود.شیوع ویروس کرونا باعث شد تا برگزاری مجالس با تمهیدات بیشتر و البته هزینه های مضاعف برگزار شود.

بیشتر بخوانید: حمایت همراه اول از پایان نامه دانشجویان

که همراهی همراه اول و موسسه عقیق و تخصیص و توزیع اقلام بهداشتی و ماسک رایگان موجب شد تا از فشار هزینه های مضاعف هیات ها بکاهد .

همراه اول به‌عنوان اولین و بزرگترین اپراتور تلفن‌همراه ایران، در راستای مسؤوليت اجتماعی، در محرم و صفر امسال از هیات‌های مذهبی که به‌صورت آنلاین نیز برنامه‌های خود را پخش می کردند، با ارسال اقلام بهداشتی و تأمین زیرساخت‌های پخش آنلاین مراسم‌ها حمایت کرده بود.

همچنین موسسه فرهنگی رسانه ای عقیق نیز از سال 1391 با هدف پوشش رسانه ای هیئت ها و محافل مذهبی آغاز به کار کرده و با ایجاد یک پایگاه خبری مستقل و رفع خلاء رسانه ای در فضای هیئت ها درجهت رفع مشکلات این هیات ها گام بر می دارد .

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *