بورسمنتخب سردبیر

واگذاری سهام 9 شرکت دولتی

واگذاری سهام 9 شرکت دولتی

واگذاری سهام 9 شرکت دولتی یا واگذاری ۳۲ هزار میلیارد تومان از سهام ۹ شرکت دولتی از جمله شرکت دخانیات ایران به تامین اجتماعی به تصویب رسید.

به گزارش برات نیوز ، در جلسه روز چهارشنبه گذشته هیات وزیران، واگذاری سهام 9 شرکت دولتی یا واگذاری 32 هزار میلیارد تومان از سهام شرکت های مختلف دولتی به تامین اجتماعی  به تصویب رسید که تقریبا تمام این سهام غیر مدیریتی است.

همچنین به دستور رئیس جمهور و با پیگیری مشترک وزارت تعاون، کار و‌ رفاه اجتماعی، وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان برنامه و بودجه و بر اساس مصوبه هیات دولت بخشی از سهام دولت در شرکت دخانیات ایران، آلومینیوم جنوب، پتروشیمی دماوند، تولید تجهیزات سنگین، توسعه گردشگری، پالایشگاه نفت امام خمینی شازند، آلومینای جاجرم، طلای زرشوران و ماشین سازی تبریز در مجموع به میزان 32 هزار میلیارد تومان در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار می گیرد.

این گزارش می‌افزاید: هیات دولت با واگذاری سهام این شرکت‌های صنعتی به عنوان بدهی به سازمان تامین اجتماعی، زمینه اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان این سازمان را فراهم کرد.

اعلام زمان برگزاری مجمع ۵ بانک بورسی

بر اساس این گزارش، زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده ۵ شرکت بانکی «ملت، تجارت، صادرات، پارسیان و اقتصاد نوین» با انتشار اطلاعیه های جداگانه در سامانه کدال، اعلام شد..

مجمع ۴ بانک «ملت، تجارت، صادرات، پارسیان» در روز سه شنبه ۳۱ تیر ماه و یک بانک «اقتصاد نوین» در روز دوشنبه ۳۰ تیر ماه سال جاری برگزار می شود.

جزییات اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که بانک اقتصاد نوین مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام خود را روز دوشنبه ۳۰ تیر ماه ۹۹ برگزار می کند.

بیشتر بخوانید: استعلام غیرحضوری اعتبار دفترچه بیمه تامین اجتماعی

لازم به ذکر است استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۸ و انتخاب حسابرس و بازرس قانونی دستور جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک اقتصاد نوین اعلام شده است.

بانک ملت نیز مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام خود را روز سه شنبه ۳۱ تیر ماه ۹۹ برگزار می کند.

لازم به ذکر است استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۸ و انتخاب حسابرس و بازرس قانونی دستور جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه و تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه دستور جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت بانک ملت اعلام شده است.

همچنین بانک تجارت مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام خود را روز سه شنبه ۳۱ تیر ماه ۹۹ برگزار می کند.

لازم به ذکر است استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۸ و انتخاب حسابرس و بازرس قانونی دستور جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک تجارت اعلام شده است.

جزییات اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که بانک صادرات مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع فوق العاده صاحبان سهام خود را روز سه شنبه ۳۱ تیر ماه ۹۹ برگزار می کند.

از سویی دیگر بانک پارسیان هم با انتشار اطلاعیه ای خبر از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع فوق العاده صاحبان سهام خود درروز چهارشنبه ۲۵ تیر ماه ۹۹ داد. لازم به ذکر است استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۸ و انتخاب حسابرس و بازرس قانونی دستور جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه و تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه دستور جلسه مجمع فوق العاده شرکت بانک پارسیان اعلام شده است.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید