1. خانه
  2. منتخب سردبیر
  3. رجبلو اولین ایرانی در بین ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا
منتخب سردبیر

رجبلو اولین ایرانی در بین ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا

وحید رجبلو

به گزارش برات نیوز، اتاق بین‌المللی جوان جهان (JCI) شب گذشته، طی خبری اعلام کرد که وحید رجبلو کارآفرین ایرانی، به‌خاطر تاثیرگذاری در کسب‌وکار و کارآفرینی در بین ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا قرار گرفت. این برای اولین بار است که یک ایرانی در فهرست ۱۰ نفر افراد تاثیرگذار دنیا از طرف اتاق بین‌المللی جوانان جهان (JCI) وارد می‌شود.

پیش‌تر، وحید رجبلو، در بین ۲۰ جوان تاثیرگذار دنیا قرار گرفته بود. در آن مرحله، اتاق بین‌المللی جوانان جهان، برای انتخاب ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا رای‌گیری مردمی و قضاوت کمیته داوران را در نظر گرفته بود. وحید رجبلو با اجرای پویشی در صفحه اینستاگرام و توئیتر خود، مردم ایران را دعوت کرد تا در این مسیر همراه او باشند و به او رای دهند. پس از پایان مرحله رای‌گیری، این ۲۰ جوان و کارنامه‌شان در مقابل تیم داوری قرار گرفتند.

وحید رجبلو
وحید رجبلو در بین ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا قرار گرفت.

در بیانیه مطبوعاتی اتاق بین‌المللی جوانان جهان آمده است که دلیل انتخاب این افراد همگام بودنشان با روحیه و ذات این اتاق است. همچنین دستاوردهای خارق‌العاده این افراد در توسعه فردی، تجارت، کارآفرینی، اقدامات اجتماعی و همکاری‌های بین‌المللی دلیل دیگری برای انتخاب این ۱۰ فرد تاثیرگذار و شایسته است.

بیشتر بخوانید: وحید رجبلو پرچم ایران را به اهتزاز درآورد

وحید رجبلو درباره انتخابش به‌عنوان یکی از ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا چنین گفت:

«این برای من مایه‌افتخار است که به‌عنوان اولین ایرانی جزء ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا قرار گرفتم. اتاق بین‌المللی جوانان جهان به این دلیل من را انتخاب کرد که توانسته‌ام موفقیت‌هایی در حوزه، تجارت، کسب‌وکار و کارآفرینی داشته باشم. من این عنوان را به همه افراد دارای معلولیتی تقدیم می‌کنم که همواره کوشیده‌اند تا در مسیر بهتر شدن فرهنگ مواجهه و وضعیت شهروندان دارای معلولیت در ایران قدمی بردارند. همچنین در این مسیر از دوستانم در اتاق بین‌المللی جوانان ایران تشکر می‌کنم که همواره در این مسیر همراه من بوده‌اند و کمک‌های شایانی به بنده کرده‌اند.»

در کنار وحید رجبلو، ۹ جوان تاثیرگذار دیگر از کشورهای هند، کلمبیا، ایرلند، سوریه، آفریقای جنوبی، انگلیس، رومانی، تونس و بنین قراردارند. اتاق بین‌المللی جوانان جهان قرار است در طی مراسمی از این ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا قدردانی و آن‌ها را در صحنه جهانی به دنیا معرفی کند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست