1. خانه
  2. اقتصاد
  3. وزیر صمت همزمان با نابسامانی های بازار خودرو برکنارشد
اقتصادایران

وزیر صمت همزمان با نابسامانی های بازار خودرو برکنارشد

وزیر صمت

با صدور حکمی از سوی رییس جمهوری وزیر صمت برکنار و حسن مدرس خیابانی قائم مقام وی به سرپرستی این وزارتخانه منصوب شد. با برات نیوز همراه باشید.
باتوجه به افزایش قیمت خودرو و آشفتگی بازار خودرو و درحالی که رضا رحمانی وزیر صمت دستور 24 ساعت مهلت برای ساماندهی بازار خودرو را صادر کرده بود ، حکم برکناری او از سوی رییس جمهوری صادر شد.

وزیر صمت و بازار خودرو
درهمین راستا برخی از کارشناسان بر این باورند که رضا رحمانی به دلیل افزایش جهشی قیمت خودروهایی از جمله پراید که تا مرز 90 میلیون پیش رفته بود برکنار شده اما وی معتقد است که برکناری اش با انگیزه سیاسی انجام شده و حتی پس از برکناری نامه ای با مضمون اینکه برای استعفا تهدید شده نوشته است .
وزیر صمت در این نامه آورده است که با توجه به بررسی طرح تشکیل وزارت بازرگانی در مجلس تهدید شده بودم که اگر برای رای آوردن این طرح لابی نکنم باید استعفا دهم .
در همین حال احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیأت رئیسه مجلس، نیزدر صفحه شخصی خود در توییتر نوشته است ؛مردم عزیز بدانند آقای روحانی به خاطر مشکلات شما و یا قیمت خودرو، آقای رحمانی وزیرصنعت را برکنار نکرد.
چهارشنبه به رحمانی ابلاغ شد اگر مجلس به وزارت بازرگانی رای ندهد باید استعفا دهید وزیر هم استعفا را نپذیرفته و برکنار شد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست