شاید از شنیدن پاسخ عجیب بی ام دبلیو به کاربر دنبال کننده خود و این موضوع که توییتر حتی در بهترین زمان‌ها مکان بسیار عجیبی است تعجب نکنید.

برات نیوز، قضاوت را با شما می‌گذارد، اما بی ام و فقط یک حرکت بزرگ در بستر رسانه‌های اجتماعی انجام داد و به دنبال کنندگانی که مسیری طی شونده توسط بی ام و را دوست نداشتند پاسخ داد.

خودروساز آلمانی با عبارت «Ok Boomer»، انتقاد توییتری که سوال کرده بود دلیل شما برای تغییر نکردن چیست را پاسخ داد. اما دلیل بی ام و برای تغییر نکردن چیست؟

بررسی‌های بیشتر نشان می‌دهد که سری جدید ماشین‌های برقی مدل «I» با شعاری آمده‌اند که دلیل بی ام و برای تغییر نکردن است.

این واقعیت را به اثبات می‌رساند که یکی از اساسی‌ترین اصول انسانی تمایل ما به ارائه دلایلی برای انجام ندادن کاری است.

عبارات کنایه‌آمیز در توییتر

در حالی که به نظر می‌رسد جنبش مترقی به صراحت با صادق‌ترین منتقدان خود گفتگو کند، اما کامنت Ok Boomer قطعاً یکی از معمول‌ترین عبارات کنایه‌آمیز در توییتر است و پاسخ عجیب بی ام دبلیو ممکن است کمی عجیب باشد.

بی ام و
بی ام و

اگر معناشناسی را کنار بگذاریم، به نظر می‌رسد اکثر مردم در مورد اینکه چرا بی ام و نمی‌تواند اتومبیل‌های برقی خود را طبیعی جلوه دهد، اظهارنظر می‌کنند.

از آنجا که انتظار می‌رود نظرات این چنینی و بسیاری از نظرات دیگر، با چنین تغییرات چشمگیر صنعتی وجود داشته باشند، دیدن یک خودروساز که در کنار محصول خود ایستاده است در حالی که تلاش می‌کند تا به گوش دادن به صحبت‌های مشتریان خود بپردازد، خستگی را از تن در می‌کند.

تلاش برای آگاهی دادن به مخاطب

آدریان ون هویدونک، معاون ارشد طراحی گروه بی ام و گفت: «بی ام و مدل XI نشان می‌دهد كه چگونه می‌توانیم به فناوری‌های جدید، طراحی بسیار مدرن و احساسی ارائه دهیم.

ماشین از نظر فنی پیچیده است، اما کاملاً واضح و ساده احساس می‌شود.»

به عنوان تلاشی برای نشان دادن پیشرفت تکنولوژی پیشرانه الکتریکی، بی ام و تا آنجا پیش رفت که یک صفحه سوالات متداول ساختگی را مانند زیرساخت و دامنه برای ساختن مغالطه‌های رایجی که مردم ایجاد می‌کنند ساخت.

این تلاشی برای ساکت کردن متنفران نبود، بلکه برای آگاهی دادن به آنها در مورد آینده ماشین‌های الکتریکی و کارهایی بود که می‌توانند انجام دهند.

تغییرات بزرگ صنعت در دنیای خودرو اغلب با چنین انتقادهایی روبرو می‌شوند.

شاید هیچ کدام به اندازه این نیست، اما اجتناب ناپذیر بودن گزینه‌های سوخت فسیلی به این معنی است که ما نمی‌توانیم به سادگی این راه حل‌ها را حذف کنیم.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *