اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

از سرگیری پروازهای تهران دوبی

پروازهای تهران دوبی

به دنبال تعطیلی تمامی پروازها و سفرهای هوایی، از چندی پیش برخی از ایرلاین ها اقدام به بازگشایی خطوط هوایی خود کرده اند و انجام سفرهای هوایی را با رعایت پروتکل های بهداشتی از سرگرفته اند.

به گزارش برات نیوز ؛ شرکت هواپیمایی امارات نیزیکی از شرکت هایی است که این روزها اقدام به بازگشایی خطوط هوایی خود و از چند روز پیش پروازهای تهران – دوبی – تهران را بازگشایی کرده است.

همچنین به گفته یکی از مسوولان فرودگاه امام خمینی پروازهای ایرلاین های داخلی به دوبی و بالعکس نیز به زودی باز خواهد شد.

بیشتر بخوانید: پروازهای هما از تهران به استانبول رفع توقف شد

این شرکت هواپیمایی با رعایت پروتکل های بهداشتی و پس از حدود 6 ماه نخستین پروازهای خود را از تهران به سمت دوبی بازگشایی کرده و روزانه یک پرواز از تهران به دوبی و یک پرواز برگشت هم از دوبی به تهران با هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ دارد .

مدیر کل شرکت شهر فروگاهی فرودگاه امام خمینی (ره) درباره از سرگیری پروازهای امارات گفته است : با توجه به اینکه هواپیمایی امارات پروازهای کانکشنی زیادی به اقصی نقاط مختلف جهان دارد این پرواز حائز اهمیت بوده و مسافران ترانزیتی مدارک خاصی  نیاز ندارند .

به گفته وی به زودی ایرلاین‌های داخلی که قبلا به این مقصد پرواز داشتند می‌توانند برنامه‌های پروازی خود را از سر بگیرند.

کاشانی درباره مسافران ایرانی که قصد سفر به امارات را دارند، گفت: برای سفر به دوبی شرایط خاصی تعریف شده اس و آن این که همه مسافرانی که قصد مسافرت به امارات داشته باشند باید تست پی سی آر را منفی از آزمایشگاه‌های معتبر معرفی شده در سایت هواپیمایی امارات از استان‌های تهران، شیراز و اصفهان داشته باشند که بیش از ۹۶ ساعت از تاریخ آن نگذشته باشد.

وی با بیان این که مسافران شرایط قرنطینه خاصی در امارات نخواهند داشت، اظهار کرد: مسافران توریستی که قصد سفر به این کشور را دارند. همچنین باید بیمه‌نامه معتبر مسافرتی داشته باشند که بیماری کووید ۱۹ را پوشش دهد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید