ما می‌دانستیم که پس زمینه‌ های سفارشی Google Meet در راه هستند، اما هم اکنون این پس زمینه‌ها در نهایت برای همه در دسترس هستند. گوگل شروع به ارائه این ویژگی برای اکثر کاربران خود کرده است. در حال حاضر، پس زمینه‌های سفارشی در سیستم عامل کروم و همچنین ویندوز و مک در دسترس هستند. به شرط اینکه به Meet از طریق کروم دسترسی داشته باشید.

به گزارش برات نیوز، برای استفاده از این ویژگی، نیازی به نصب برنامه افزودنی یا نرم افزار اضافی نخواهید داشت. اما باید منتظر بمانید تا از آن در تلفن خود استفاده کنید. گوگل می‌گوید پشتیبانی موبایل به زودی ارائه خواهد شد.

پس زمینه های برنامه Google Meet
پس زمینه های برنامه Google Meet

وقتی نوبت به تصمیم گیری در مورد پس زمینه سفارشی می‌رسد، می‌توانید تصویر مورد نظر خود را از کتابخانه‌ای از تصاویر ارائه شده توسط گوکل انتخاب کرده یا تصاویر انتخابی خود را بارگذاری کنید. در میان مجموعه پیش فرض، عکس‌هایی از فضاهای اداری، مناظر و پس زمینه‌های انتزاعی را مشاهده خواهید کرد.

طبق معمول، ممکن است بلافاصله از پس زمینه ‌های سفارشی استفاده نکنید، چرا که گوگل می‌گوید دیدن این ویژگی تا هفت روز طول می‌کشد. پس زمینه‌ های سفارشی یکی از محبوب‌ترین ویژگی ها در برنامه زوم است، بنابراین تعجب‌آور نیست که ببینید راه خود را به Google Meet باز کرده‌اند.

همانطور که گوگل اشاره کرده است، پس زمینه های سفارشی می‌توانند به شما در نشان دادن شخصیت بیشتر و همچنین پنهان کردن محیط اطراف کمک کنند. پس از فعال شدن این ویژگی، نمادی را در پایین سمت راست رابط مشاهده خواهید کرد که به شما امکان می‌دهد تا پس زمینه خود را تغییر دهید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *