با رونمایی از پورتال یکپارچه مناطق مخابراتی تمامی خدمات در درگاه www.tci.ir انجام می‌شود.

به گزارش برات نیوز، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از رونمایی تمام پورتال‌های مخابرات مناطق تحت دامنه tci.ir و به عنوان بخشی از این پورتال یکپارچه و کشوری خبر داد.

با توجه به پیشرفت فناوری در تمامی حوزه ها و به کارگیری آن درارائه خدمات، شرکت مخابرات ایران نیز همگام با پیشرفت‌های حوزه مدیریت متمرکز فناوری از پورتال یکپارچه مناطق مخابراتی رونمایی کرد.

مجید سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت:این پورتال به‌منظور استفاده از مزایای گسترده یکپارچه‌سازی در سراسر کشور و کاهش هزینه‌ها اجرایی شده وتمام پورتال‌های مخابرات مناطق تحت دامنه tci.ir  به عنوان بخشی از این پورتال یکپارچه و کشوری، تعریف و رونمایی شدند.

معرفی پورتال هر استان با اضافه شدن دامنه آن

وی درادامه اظهار کرد: بر اساس فعالیت‌های انجام‌شده در حوزه‌های مختلف شرکت مخابرات، پورتال اصلی شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir، در اختیار تمام مشتریان و مخاطبان در سراسر کشور قرار دارد و با تجمیع ارایه خدمات در پورتال اصلی شرکت مخابرات، پورتال‌های مناطق با دامنه استان خود به معرفی و بارگذاری مطالب مورد نظر می‌پردازند.

مدیرعامل شرکت مخابرات بیان کرد: پورتال مخابرات منطقه تهران با آدرس tehran.tci.ir در اختیار مشتریان تهرانی است و در تمام مناطق نیز ، با افزودن نام استان به دامنه tci.ir، امکان دسترسی به پورتال منطقه فراهم می شود.

سلطانی درادامه گفت: همچنین به‌منظور دسترسی راحت‌تر، فهرست تمام پورتال‌های مناطق در صفحه اصلی پورتال شرکت مخابرات ایران در بخش پورتال مناطق مخابراتی قرار گرفته و مشتریان به سهولت می‌توانند به این پورتال‌ها مراجعه و اطلاعات لازم را کسب کنند.


دریافت انواع خدمات مخابراتی با استفاده از درگاه tci.ir

سلطانی در ادامه تصریح کرد: با رونمایی از پورتال یکپارچه مناطق مخابراتی، علاوه بر کاهش هزینه‌ها در بخش‌های مختلف، تمام خدمات و سرویس‌های ارایه‌شده در پورتال‌های استانی به پورتال اصلی شرکت مخابرات ایران منتقل می شود.

وی درادامه گفت : مشتریان در سراسر کشور می‌توانند با استفاده از درگاه واحد www.tci.ir و بخش‌ها و زیرمنوهای مختلف آن، خدمات مورد نیاز خود را در تمام بخش‌ها اعم از تلفن ثابت، اینترنت و دیگر سرویس‌ها با سهولت و سرعت بیشتری دریافت کنند.

پاسخگویی واحد ارتباط مردمی ۲۰۲۱ مخابرات تهران در شرایط کرونا

در شرایط شیوع ویروس کرونا و تعطیلات ادارات و اصناف و حتی پس از کاهش نیروی انسانی واحدهای مختلف اداری مخابرات واحد ارتباط مردمی ۲۰۲۱ اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران همچنان پاسخگوی شهروندان است.

همچنین مخابرات منطقه تهران اعلام کرد: کارشناسان واحد ارتباط مردمی ۲۰۲۱  اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، با استقرار در این واحد، به‌ویژه در شرایطی که نیاز شهروندان به استفاده از امکانات ارتباطی تلفن ثابت و اینترنت در دوران کرونا افزایش یافته است، با حضور مستمر در محل کار، پاسخگوی پرسش‌ها و ثبت مشکلات و پیگیری مسائل مختلف مطرح‌شده از سوی شهروندان هستند.

نیروهای واحد ارتباط مردمی مخابرات استان تهران سعی دارند تا هیچ‌گونه وقفه یا خللی در ارائه خدمات از طریق خطوط تلفن و اینترنت برای شهروندان ایجاد نشود و روند جاری دریافت سرویس‌ها و محصولات مخابراتی مردم وصل و ارتباط برقرار بماند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *