لامبورگینی اوروس با پکیج جدید طراحی کپسول گرافیت در نمایشگاه اتومبیل پکن، مدل‌های بیرونی و داخلی را نسبت به مدل استاندارد به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

به گزارش برات نیوز، کپسول گرافیت اوروس را می‌توان در یکی از چهار رنگ مات نمای بیرونی جدید قرار داد: Bianco Monocerus، Nero Noctis، Grigio Nimbus و Grigio Keres. صرف نظر از رنگ بدنه، قسمت‌های پایین اتومبیل در اطراف جلو، عقب و آستانه‌های جانبی همگی به رنگ بدنه مات تمام هستند و چهار رنگ برجسته براق به ظاهر خاص این شاسی بلند اضافه می‌شوند: Arancio Leonis ، Arancio Dryope ، Giallo Taurus و Verde Scandal.

پکیج جدید طراحی Graphite Capsule
پکیج جدید طراحی Graphite Capsule

این رنگ‌ها خطوط متمایز اوروس را روی سپر جلو، رکاب درب، بال عقب و رینگ‌های اختصاصی ۲۳ اینچی تایگت برجسته می‌کنند. اگزوز هم، در پوشش جدید و اختصاصی کروم مشکی ارائه شده است. داخل کپسول گرافیت هم به رنگ تیره است. قسمت‌های روکش شده آلومینیومی روی داشبورد و پنل‌های درب، و رنگ های تند روی تودوزی‌های چرمی تونل مرکزی، درزهای صندلی، دوخت Q-citura و آرم گلدوزی شده لامبورگینی روی تکیه گاه سر، همه و همه به زیبایی داخل این خودرو کمک کرده‌اند. همانند کپسول مروارید که اخیراً راه‌اندازی شده است، کپسول گرافیت اوروس همچنین صندلی‌های تهویه مطبوع Alcantara را به همراه دارد.

جیووانی پروزینو، مدیر ارشد بازرگانی اتومبیل لامبورگینی، گفت: «طراحی ذاتی لامبورگینی اوروس با DNA میراث فوق‌العاده اسپرت ما، به خودی خود تقریباً به پتانسیل بی حد و حصر برای شخصی‌سازی رنگ و تزئینات کمک می‌کند. کپسول گرافیت اوروس آخرین مجموعه‌ای است که به مشتریان در حال رشد ما این فرصت را می‌دهد ‌تا فردیت و روش زندگی خود را در لامبورگینی خود ثبت کنند.»

کپسول گرافیت اوروس در می ۲۰۲۱ با قیمت قبل از مالیات ۲۱۸،۰۰۹ دلار در ایالات متحده، ۱۴۳،۶۷۶ پوند در انگلیس و ۱۸۶،۱۳۴ یورو در اروپا موجود است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *