1. خانه
  2. اقتصاد
  3. بانک و بیمه
  4. پیامک بانک ‌ها 15 هزارتومان برای مشتریان آب می‌خورد
بانک و بیمهمنتخب سردبیر

پیامک بانک ‌ها 15 هزارتومان برای مشتریان آب می‌خورد

پیامک بانک ‌ها

سال 99 با افزایش قیمت همه کالاها و خدمات آغاز شد. از افزایش کرایه تاکسی‌ها تا قیمت کالاهای ضروری و غیرضروری. این اتفاق در هزینه سرویس پیامک بانک ‌ها هم تاثیر داشته و این هزینه با توافق بانک‌ها در سال جاری برای کاربران به 15 هزار تومان رسید. با برات نیوز همراه باشید.

دریافت کارمزد اعلام وضعیت بانکی یکی از هزینه‌هایی است که است که چند سالی است به سبد هزینه خانوارها اضافه شده و سالانه این رقم روند رو به رشدی را تجربه کرده است. رقمی که از 10 هزار تومان آغاز شده و امسال با توافق بین بانک‌ها به 15 هزار تومان رسیده است که به‌صورت یکجا و یا در دو بخش از حساب مشتری کسر می‌شود.

این رقم براساس افزایش هزینه دریافتی شرکت مخابرات از بانک‌ها افزایش یافته است. هزینه ارسال پیامک بانک ‌ها برای هر کارت بانکی به طور متوسط ۲۰ هزار تومان است که البته برای برخی کاربران کمتر و برای برخی از جمله کسبه بسیار بیشتر است. از این رو طی توافق بین بانک‌ها، قرار شد تا هزینه ارسال پیامک به مشتریان تا حدودی افزایش یابد که توافق بر ۱۵ هزار تومان بود.

این ۱۵ هزار تومان را بانک‌ها به صورت یکجا و یا برخی در قالب دو مبلغ ۷۵۰۰ تومان به صورت شش ماه از حساب مشتری کسر خواهد کرد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست