1. خانه
  2. خودرو
  3. ایران
  4. پیش ‌فروش 45 هزار محصول ایران خودرو
ایرانمنتخب سردبیر

پیش ‌فروش 45 هزار محصول ایران خودرو

پیش ‌فروش 45 هزار محصول ایران خودرو

پیش ‌فروش 45 هزار محصول ایران خودرو به زودی شروع می‌شود. در پیش ‌فروش 45 هزار محصول ایران خودرو ، برنامه ریزی شده تا خودرو در یک بازه زمانی یک ساله در اختیار خریدار قرار بگیرد. این شرکت که با تولید 51 هزار دستگاه خودرو در اردیبهشت ما امسال رکورد تولید را شکست، با عرضه 45 هزار خودروی خود به استقبال طرح پیش فروش یک ساله خودرو در کشور می‌رود. با برات نیوز همراه باشید.

این پیش فروش ها از هفته آینده آغاز خواهد شد و ایران خودرو با ارتقای موتورهای TU۵ و TU۳ و موتور EF۷ در راستای کاهش آلایندگی‌ و مصرف سوخت و همچنین عبور از استانداردهای ۸۵ گانه به پیش فروش یک ساله خودرو ورود کرد.

بیشتر بخوانید: تغییر مصوب قیمت خودرو های ایران خودرو و سایپا برای سال 99


با تمهیداتی که وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) در نظر گرفته، سعی بر این است که خودرو به دست مصرف کننده واقعی برسد. اجرای طرح‌های پیش فروش خودرو هم با همین رویکرد در کشور آغاز شده و طرح واگذاری سه ماهه آن هم تا پایان همین هفته به نتیجه خواهد رسید.

پیش فروش یک ساله خودرو هم طرح دیگری است که از هفته آینده آغاز خواهد شد و 45 هزار محصول مبتنی بر مصوبات و استانداردهای داخلی از شرکت ایران خودرو با تحویل یک ساله به مردم عرضه خواهد شد.


تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست