1. خانه
  2. فناوری
  3. بازی
  4. مشکل پینگ بازی‌ های آنلاین رفع شد
بازیتکنولوژی

مشکل پینگ بازی‌ های آنلاین رفع شد

پینگ بازی‌ های آنلاین بهتری شد

با قطع شدن کابل دریایی در خلیج‌فارس پینگ بازی‌ های آنلاین با مشکل مواجه شده بود که کابل دریایی قطع شده در خلیج‌فارس، تعمیر و به مدار بازگشت و مشکل پینگ بازی‌ های آنلاین مرتفع شد.

به گزارش برات نیوز ؛‌ حدود یک ماه پیش فیبر دریایی مسیر بوشهر به سمت دوحه قطر قطع شده بود. این مسیر برای برقراری ارتباطات ایران با قطر و ترانزیت داده‌ جنوب به شمال استفاده می‌شود. این فیبر هم برای تأمین بخشی از اینترنت کشور از مسیر قطر و هم برقراری ترانزیت قطر به اروپا استفاده می‌شود.

کابل دریایی قطع شده در خلیج‌فارس، تعمیر و به مدار بازگشت. مسیر ترانزیتی جنوب به شمال برقرار و کیفیت ارتباطات با همسایگان جنوبی که بر اثر قطع این فیبر نامناسب شده بود، مجددا از کیفیت مناسب برخوردار و مشکل پینگ بازی‌ های آنلاین نیز برطرف شد.

همچنین از این فیبر برای برقراری ارتباط در بازی‌هایی که سرورهایشان در منطقه خاورمیانه از جمله در کشورهای قطر، عمان و امارات است، استفاده می‌شود. برای تعمیر این فیبر، لازم بود کابل‌های آن از کف دریا بالا کشیده و تعمیر شود که این اتفاق افتاده و اکنون ارتباطات از کیفیت برخوردار و مشکل پینگ بازی‌های آنلاین هم رفع شده است. آیا شما آنلاین بازی می‌کنید؟ آیا مشکل پینگ بازی آنلاین شما برطرف شده است؟

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست