اخبار اقتصادی

چطور دریافت قبض تلفن ثابت از طریق پیامک را فعال کنیم

پیامک‌های اطلاع‌رسانی مخابرات

با حذف شدن ارسال قبض کاغذی از سوی بسیاری از شرکت‌های خدماتی، احتمالا بسیاری پرداخت قبوض را فراموش می‌کنند و با هشدار قطع مواجه می‌شوند. برای حل این مشکل می‌توانید با ثبت شماره همراه خود پیامک‌های اطلاع‌رسانی مخابرات را دریافت کنید تا از قبوض خود اطلاع پیدا کنید و پرداخت‌ها را در زمان مناسب انجام دهید.

به گزارش برات نیوز، پیامک‌های تلفن ثابت به‌طور معمول به شماره‌ای که مشترک هنگام ثبت‌نام تلفن ثابت اعلام کرده ارسال می‌شود. برخی از کاربران از این موضوع نارضایتی دارند که پیامک‌های اطلاع‌رسانی مخابرات را دریافت نمی‌کنند. با توجه به اینکه قبوض تلفن ثابت مدت‌هاست به‌صورت کاغذی ارسال نمی‌شود، درصورتی که فرد از طریق پیامک از قبض تلفن خود آگاه نشود، از آنجایی که از هزینه کارکرد تلفن ثابت باخبر نیست، پرداختی انجام نمی‌دهد و این موضوع منجر به یک‌طرفه و قطع شدن تلفن خواهد شد.

این در حالی است که بسیاری از افراد ممکن است هنگام ثبت‌نام شماره تلفن ثابت، شماره همراهی را ارائه کرده باشند که این شماره را عوض کرده‌اند. از این رو برای تغییر شماره همراهی که ثبت شده، می‌توان از کد USSD‌ استفاده کرده و با گرفتن شماره #۲۰۲۰* و انتخاب گزینه ثبت شماره همراه، آن را تغییر داد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید