1. خانه
  2. خودرو
  3. کارخانه تسلا در کالیفرنیا به زودی فعالیت خود را شروع می‌کند
خودرو

کارخانه تسلا در کالیفرنیا به زودی فعالیت خود را شروع می‌کند

کارخانه تسلا

ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا اعلام کرد که کارخانه تسلا در کالیفرنیا به زودی فعالیت خود را شروع می‌کند. با برات نیوز همراه باشید.

خبر باز شدن کارخانه تسلا در حالی منتشر شد که کالیفرنیا شرایط سختی را در پی شیوع ویروس کرونا ایجاد کرده که به واسطه آن بسیار از کسب‌وکارها نباید فعالیت خود را ادامه دهند. ایلان ماسک در حساب کاربری خود گفت:

اگر کسی باید دستگیر شود؛ در خواست می‌کنم که من آن نفر باشم.»

ایلان ماسک در هفته گذشته فعالیت‌های زیادی در خلاف قوانین ایجاد شده در کالیفرنیا انجام داد. شیوع ویروس کرونا باعث شد که از ماه گذشته قوانین سختگیرانه‌ای در این ایالت وضع شود. این قوانین باعث شد که کارخانه تسلا هم تعطیل شود.

تعطیل شدن کارخانه تسلا باعث شد که ماسک نسبت به قوانین ایجاد شده واکنش نشان دهد و حتی از آن‌ها شکایت کند. با این حال فعالیت‌های تسلا از اواخر هفته گذشته شروع شده و این شرکت تولید اتومبیل‌ها خود را شروع کرد و حتی به کارمندان هم اعلام شد که برای بازگشت به کار آماده باشند.  البته به کارمندان گفته شده که اگر همچنان احساس ناامنی می‌کنند، می‌توانند در خانه بمانند.

کارخانه تسلا

موضوع جالب توجه اینجاست که سایر شرکت‌های اتومبیل‌سازی دنیا از جمله فورد و جنرال موتورز هم از همین ماه فعالیت خود در کشور آمریکا را شروع می‌کنند. حتی برخی از این تولید کننده‌ها قصد داشتند که زودتر فعالیت خود را شروع کنند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست