ایران

کامارو چوی ؛ هیولایی قدرتمند

کامارو چوی

تمام شواهد نشان می‌دهد که در سال‌های آینده کامارو شورلت به انتهای خط می‌رسد و تولید آن متوقف خواهد شد. اما یک ایده عجیب و غریب هم وجود دارد: چه اتفاقی خواهد افتاد اگر کامارو چوی را جایگزینی برای این ماشین بدانیم؟ اگر چه احتمال این موضوع در حد صفر است اما بد نیست که در اینجا به این ماشین نگاهی اجمالی داشته ‌باشیم. با برات نیوز همراه باشید.

در این اتومبیل ما شاهد این هستیم که بین چراغ‌های جلو یک شبکه پنجره‌ای با طرح پاپیون قرار گرفته‌ است. در زیر آن یک شبکه خیلی بازتر وجود دارد که باعث جریان یافتن هوا به سمت رادیاتور می‌شود. در دو طرف نیز می‌توانید دو شبکه نواری باریک و در زیر آن نیز دو چراغ کوچک را مشاهده کنید.

کامارو چوی

در قسمت عقب این خودرو و در قسمت سقف آن از یک طراحی به شکل حرف Z استفاده شده است. این طراحی را شما نمی‌توانید در مدل‌های قبلی کامارو ببینید و این موضوع باعث می‌شود تا پیکاپ کامارو چوی یک ظاهر خاص و منحصر به فرد داشته باشد. در سمت در عقب این خودرو می‌توانید یک اسپویلر را مشاهده‌ کنید که باعث می‌شود تا این اتومبیل عملکرد بهتری از خود نشان‌ دهد.

در حقیقت باید بیان‌ کنیم که شورلت هیچ برنامه ای ساختن این اتومبیل ندارد، اما بسیار جالب خواهد بود اگر آن‌ها بتوانند این کار را انجام دهند. ما تصور می‌کنیم که اندازه این مدل جدید پیکاپ خیلی بزرگ نخواهد بود.

استفاده از نام کامارو به این معنی است که احتمالا یک موتور V۸ در این مدل جدید استفاده می‌شود. به صورت طبیعی انتظار می‌رود که این ماشین دارای یک موتور V۸  سوپر شارژ ۶.۲ لیتری ZL۱  و با قدرت ۶۵۰ اسب بخار و گشتاوری معادل با ۸۸۱ نیوتون متر باشد. ترکیب این ویژگی‌ها با یک سیستم انتقال دو سرعته و یک سیستم چهار چرخ متحرک باعث ایجاد ماشینی می‌شود که قادر خواهد بود به راحتی در بیابان حرکت‌ کند و همچنین بتواند از صخره‌ها عبور کند. همچنین ما انتظار داریم که این ماشین دارای یک سیستم تعلیق خیلی قوی باشد و در زمان مواجهه با موانع موجود در جاده با هیچ مشکل خاصی روبرو نشود.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید