ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

کانون صرافان ایرانیان در حوزه رمز ارز فعال نیست

کانون صرافان ایرانیان

به گزارش برات نیوز و نقل از کانون صرافان ایرانیان با وجود اینکه پیش بینی می‌شد به زودی شاهد فعالیت صرافی‌ها در زمینه ارز دیجیتال باشیم، کانون صرافان ایرانیان طی اطلاعیه شماره ۳۳۶ خبر داد: «کانون صرافان فعالیتی در زمینه رمزارز ندارد.»

در خبری که روز سوم تیر ۱۳۹۹ در سانه‌ها منتشر شد کانون صرافان ایرانیان اعلام کرد هیچگونه مذاکره و توافقی در خصوص فعالیت در زمینه رمزارز و فناوری بلاک چین با هیچ سازمانی صورت نگرفته است.

در متن این اطلاعیه آمده است:

پیش از این به نظر می‌رسید کانون صرافان ایران قصد دارد با هماهنگی بانک مرکزی برای سهولت انجام مبادلات ارزی در زمینه ارائه خدمات ارز دیجیتال وارد عمل شود.

جالب توجه است در یکی از بندهای اطلاعیه‌ای که روز ۳۱ اردیبهشت ۹۹ توسط کانون صرافان پس از جلسه با کمیته‌های تخصصی بانک مرکزی منتشر کرده بود به «پیشنهاد استفاده از ارزهای دیجیتال برای افزایش توان تبادلاتی در چرخه بازگشت ارز و تسهیل تبادلات ارزی» اشاره شده بود.

با این حال به نظر می‌رسد تا این لحظه این پیشنهاد اجرایی نشده و کانون صرافان تصمیم گرفته است به منظور رفع ابهام در مورد نقش این کانون در بازار ارزهای دیجیتال این اطلاعیه را منتشر کند.

برای دریافت خبرهای جدید در زمینه استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین در صرافی‌های ایران حتما از طریق وبسایت و شبکه‌های اجتماعی کوین نیک با ما همراه باشید.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید