بیت کوین طی 24 ساعت گذشته به طرز چشمگیری در حال نوسان است به طوریکه تا صبح امروز به کانال 18 هزار دلار رسید و ظهر امروز با کمی افزایش در حال عبور از 19 هزار دلار است.

به گزارش برات‌نیوز، بعد از رکوردشکنی بیت‌کوین در قیمت، صبح امروز چهارشنبه بهای این ارز دیجیتال از کانال 19 هزار دلاری نیز فاصله گرفت.

بازدهی این ارز دیجیتال 1.13 درصد در هفته گزارش شد.

با کاهش ارزش بیت‌کوین در طول 24 ساعت گذشته، یک افت 2.95 درصدی برای این ارز دیجیتال ثبت شد و قیمت آن به 18 هزار و 838.62 دلار رسید.

بالاترین قیمت ثبت شده برای این ارز دیجیتال محبوب در آخرین روز نوامبر سال جاری میلادی و برابر با 19 هزار و 857.03 دلار ثبت شد.

بیشتر بخوانید: مقاومت چند ساعته بیت کوین در قله

پیش‌تر بالاترین رکورد قیمت این ارز دیجیتال متعلق به دسامبر سال 2017 میلادی بود که بعد از آن نیز با کاهش ارزش بیت‌کوین مواجه شدیم.

گفتنی است در سال جاری میلادی ارزش بیت‌کوین 1.74 برابر شد.

به عقیده کارشناسان مطرح در حوزه ارز دیجیتال، شرایط سال جاری با شرایط سال 2017 متفاوت بوده و این ارز می‌تواند از کانال 20 هزار دلاری نیز عبور کند.

هم‌اکنون ارزش بازار بیت‌کوین بیش از 360 میلیارد دلار است.

افزایش ارزش بیت‌کوین در طولانی مدت

به گفته کریگ ارلام، تحلیل گر ارشد بازار در موسسه اواندا روند اصلاحی بیت‌کوین خیلی طولانی نخواهد بود و در کوتاه مدت انتظار داریم بیت‌کوین سقف 20 هزار دلاری را بشکند.

حتی شکستن سقف 100 هزار دلاری توسط این ارز دیجیتال در طولانی مدت، از نظر کارشناسان محتمل است.

دیگر ارزهای دیجیتال بازار تاکنون با کاهش قیمت مواجه بوده‌اند که میزان افت آن‌ها به شرح زیر گزارش شده‌اند:

 اتریوم با ۱.۹۵ درصد کاهش به ۵۹۳.۸۴ دلار، بیت کوین کش با ۵.۷۱ درصد کاهش به ۲۹۴.۳۴ دلار، لایت کوین با ۳.۱۴ درصد ریزش به ۸۸.۸۳ دلار،  مونرو با ۰.۱۷ درصد افزایش به ۱۲۷.۳۲ دلار، دش با ۴.۰۴ درصد عقبگرد به ۱۰۸.۳۴ دلار، زدکش با ۳.۰۱ درصد ریزش به ۷۵.۷۸ دلار و میکر با ۴.۹۰ درصد کاهش به ۵۳۲.۲۹ دلار رسید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *