درست همانند مدل T، پلی استیشن 5 (PS5) به شرط سفید بودن در هر رنگی که شما دوست دارید، راه‌اندازی می‌شود. در صورتی که این موضوع با دکوراسیون و سلیقه شما مطابقت ندارد، شرکتی به نام PlateStation از مجموعه‌ای از صفحه‌های رنگی شخص ثالث رونمایی کرده است که موجب می‌شوند تا کنسول پلی استیشن شما کمی متفاوت به نظر آید.

بیشتر بخوانید: رونمایی از رابط کاربری پلی استیشن 5

شما می‌توانید کنسول خود را به رنگ‌های کروماتیک نقره‌ای، قرمز گیلاسی، سیاه، آبی یا کاموی جنگلی درآورید. برای نصب آن‌ها، کافی است صفحات سفید روی کنسول پلی استیشن 5 را بیرون کشیده و صفحه‌های جایگزین را به رنگ دلخواه خود نصب نمایید. این روند درست شبیه به کاری است که برای بروزرسانی ذخیره‌سازی انجام می‌دهید. توجه داشته باشید که این محصول به هیچ وجه با برندهای Sony و PlayStation ارتباطی ندارد.

کاورهای سفارشی در رنگ‌های مختلف
رونمایی از کاورهای سفارشی در رنگ‌های مختلف.

اینطور به نظر می‌رسد که این کاورها تنها گزینه‌های آغازین در جهت سفارشی‌سازی کنسول پلی استیشن هستند. این محصول به ویژه پاسخی به انتقادات کلی در مورد طراحی بزرگ و نامتقارن کنسول و این واقعیت که بسیاری از افراد رنگی به غیر از سفید را ترجیح می‌دهند، به شمار می‌رود. به گزارش برات نیوز، تمام کاورهای سفارشی PlateStation را می‌توانید با قیمت 40 دلار و با ضمانت بازگشت 10 روزه پیش خرید کنید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *