ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

کشف دستگاه ماینر بدون مجوز

کشف دستگاه ماینر بدون مجوز در کشور

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کرمان؛ ۱۱۱ دستگاه ماینر بدون مجوز در شهر بم کشف شده است. با برات نیوز همراه باشید. به گفته سردار ناظمی، فرمانده انتظامی استان کرمان:

ماموران پلیس آگاهی”بم” با تکمیل تحقیقات خود به استقرار تعداد زیادی دستگاه استخراج ارز مجازی (بیت کوین) در یک کارگاه سنگ بری پی بردند و باهماهنگی  مقام قضائی از این مکان 111 دستگاه ماینر قاچاق کشف کردند. کارشناسان ارزش این دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در شهرستان بم را افزون بر 10 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

ادامه روند کشف دستگاه‌های ماینر قاچاق در کشور، ۱۰۵ دستگاه ماینر بدون مجوز هم در استان اصفهان کشف شده است. در گزارش منتشر شده از سوی فرمانده انتظامی شهرسان اصفهان، ۱۰۵ ماینر بدون مجوز به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در عملیات ویژه پلیس کشف شد.

 

بیشتر بخوانید: کانون صرافان ایرانیان در حوزه رمز ارز فعال نیست

سرهنگ محمدرضا خدادوست فرمانده انتظامی اصفهان گفت:

مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان با اشراف اطلاعاتی مطلع شدند، افرادی سودجو با تهیه تعداد قابل توجهی Miner خارجی قاچاق و تعبیه آن در یک واحد کوره پزی اقدام به استخراج ارز دیجیتال می‌کنند که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. مأموران پس از اطمینان از صحت موضوع و کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی محل مورد نظر را مورد بازرسی قرار دادند که نهایتاً در این عملیات ۱۰۵ دستگاه ماینر خارجی قاچاق کشف شد. در این ارتباط پرونده تشکیل و متهمان مربوطه برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید