کناره گیری رسمی گوگل به این صورت اعلام شده است که گوگل دیگر بلندگوهای هوشمند هوم مکس را تولید نخواهد کرد و تنها چند مورد از آن اخیرا به فروش رفته است.

به گزارش برات نیوز، این شرکت گفته است که دیگر دستگاهی را تولید نمی‌کند و تنها چند واحد آخر در فروشگاه گوگل به فروش رسیده است. باید کم کم با گوگل هوم مکس خداحافظی کرد که هدف بزرگ آنها ارائه صدای HiFi بود.

کاربران موجود همچنان شاهد حمایت از آینده قابل پیش بینی هستند و هیچ برنامه‌ای برای خاتمه پشتیبانی از این دستگاه یا سیستم گوگل هوم اصلی وجود ندارد.

هوم مکس در سال 2017 با قیمت 399 دلار راه‌اندازی شد و 2 ووفر عالی 4.5 اینچی و دو بلندگوی سفارشی ارائه می‌دهد.

اما برخلاف محصولات قبلی گوگل هوم، بلندگوهای اخیر این شرکت مانند Nest Audio برای تهیه صدای با کیفیت حتی در بدنه‌های کوچک‌تر هم طراحی شده‌اند.

بلند گوی هوم مکس
بلند گوی هوم مکس

Nest Audio دارای یک ووفر اختصاصی 75 میلی‌متری و بلندگوی 19 میلی‌متری است و همراه با نرم‌افزاری طراحی شده است که صدای بهتری را با آن قطعات ارائه می‌دهد.

کناره گیری رسمی گوگل منطقی است

کناره گیری رسمی گوگل از تولید هوم مکس اکنون منطقی است، چرا که شما می‌توانید 2 عدد Nest Audios را با قیمت تقریباً یکسان تهیه کرده و کیفیت صدای مشابه، اگر نه بهتر، را به دست آورید.

اگرچه، اگر افراد اخیراً به اندازه کافی خوش شانس بوده باشند، ممکن است هوم مکس را با 179 دلار به دست بیاورند.

گوگل تأکید کرد که کاربران موجود گوگل هوم مکس نگران نباشند چرا که هیچ تغییری در سرویس خود مشاهده نخواهند کرد.

آنها همچنان به روز رسانی نرم‌افزار و رفع مشکلات امنیتی را برای دستگاه‌های گوگل هوم مکس ارائه خواهند داد.  آنها خود را متعهد به ارائه صدای عالی و کل ویژگی‌های صوتی خانگی در تمام محصولات دارای دستیار می‌دانند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *